Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lankadt állapotban 12 cm-es a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lankadt állapotban 12 cm-es a péniszem állva pedig 20 cm. Ez hús vagy vérpénisznek számit vagy esetleg létezik a kettő között átmenet? Mert ugye nem nő háromszorosára de nem is 2 cm -el nő meg.

Figyelt kérdés
Debil válaszok kíméljenek! nem villogni jöttem a méretemmel mert tisztába vagyok vele hogy nagy minden nagyképűség nélkül nem vagyok kisgyerek se és nem is kamu kérdés csupán tisztázni szeretném.

2018. júl. 24. 21:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vér. Nekem is nagyon kicsi nyugodt állapotban, mereven már normális. A normális nőket ez nem érdekli, sőt, mondták már hogy milyen praktikus :D
2018. júl. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom. Szerintem vér. Mindenesetre jö nagy lankadtan is 🤔
2018. júl. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Béla. A Király. ***** válasza:
100%
Nekem se nő meg kétszeresére, elég nagy lankadtan is, én vérnek gondolnám. De biztos van átmenet a kettő között ia. Szerintem inkább arra mondjak, hogy hús ami már lankadtan is ilyen 80% körüli, tehat kb tényleg csak feláll és megkeményedik.
2018. júl. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
18%
Jól van már megint egy nagypcsű alfa hím!
2018. júl. 25. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%

Igen ez a kettő vagy három nagyon fontos különbség.

Debil #napidörrentők kíméljenek.

2018. júl. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
57%

Neked húsvér van, vagy minek lehet hívni. Nekem 4 5 cm lankadtan, 16cm állva.

16F

Akik rám írnának: Ha 15nel idősebb vagy rám se írj!

2019. júl. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem vér,nekem kb 4-5 cm nyugalmi állapotban, 16 cm mereven, a vér pénisz mérete nőhet 8 centivel egy húspénisz nem fog ennyit nőni, akkor nem lenne értelme megkülönböztetni a kettőt egymástól 😄 /18f
2019. júl. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

# 6/7


Szűz 14 éveseknek még be tudod mesélni hogy te vagy a nagymonyu tömőgép, mi?

2019. júl. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Dugd be egy farkasketrecbe. Ha lefetyeli, akkor vérpénisz, ha elnyammogja, akkor húspénisz. Debil kérdező.
2022. júl. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!