Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van más is, akinek háj- és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van más is, akinek háj- és hízásfétise van, de az extrém méretek nem vonzzák?

Figyelt kérdés

Látok sok ilyen kérdést, hozzászólást az oldalon, hogy valakit a hájas női test izgat fel, vagy ha egy nő hízik (feederism).


Én is ilyen vagyok, ezek a dolgok izgatnak de "kicsiben". Egy átlagos magassághoz kb. 70-90 kilót tartok a legszebbnek, amikor már bőven "van mit fogni" de még (szerintem) nem formátlan. Kifejezetten a hájasság izgat, és az is, ha egy nő hízással ilyenné válik.


De ugyanez túlzott méretben már nem vonz.


Másnak is vannak ezek a vágyak ilyen "korlátozott" változatban? Vagy az a jellemzőbb, hogy a nagyon kövéreket kedvelitek?


23/F



2020. jún. 17. 10:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Barátom, te fogalomzavarban vagy.
2020. jún. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Igen, vannak mások is rajtad kívül, akiknek bejönnek a ducibb nők (máshol ugyanis ezt szokás erre mondani a "fétis", "feederism", és a többi, pszichiátriára való kifejezés helyett)
2020. jún. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én is pont így vagyok.
2020. jún. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Második válaszoló: nekem ez azért kicsit több, mint hogy "bejönnek a duci nők". Sajnos néhány olyan dologgal egészül ki, ami kicsit tényleg a pszichiátriai kategória. Folyamatos kérdésem: mi fér bele, mi nem...
2020. jún. 17. 11:30
 5/11 anonim ***** válasza:

#4-es Teljesen átlagos az ízlésed, köze nincs semmilyen fétishez.

Mivel egészül ki, ami pszichiátriai kategória? (Nem fog eredményre vezetni, ha találgatnunk kell.)

2020. jún. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
63%

A kérdésedre hogy mi fér bele: amit a felek megbeszélnek egymás között és mindkettőnek örömet okoz ÉS nem veszélyezteti a felek egészségét. Ennyi fér bele és pont. Ne definíciókat keress már.

Az itt kiírt feeder fétis kérdéseket ugyanaz az 1-2 ember írja ki (valószínűleg burkoltan partnerkeresési céllal).

2020. jún. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok vele ahogy te (mármint a leírtak alapján), mert a csajokon nekem is a ducibb, úgy értem hogyha mondjuk átlagosról ducibbra hízik egy csaj (pl. 20kg plusz) az bejön, de a nagyon kövér már nem vonz. Ez egyértelműen fétis nálam.


Mondjuk van egy kis csavar is a dologban mert saját magamon is bejön ez a hízás fétis dolog. Önmagamon viszont extrémebb méretben tetszik, tehát bőven 100kg fölött.

2020. jún. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen én is így vagyok ezzel, nálam 120 kiló a max, felette túl sok. Szeretem ha egy lány nem mozog, elengedi magát és úgy éri el ezt a súlyt :)
2020. jún. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is ilyen srác vagyok, viszont vonzanak az extrém méretek. 200kg körülre gondolok.
2020. jún. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Én is a kérdetővel vagyok egy nevezőn.
2021. febr. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!