Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nőként érdemes férfiprostihoz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként érdemes férfiprostihoz menni ekkor (lásd a leírást)?

Figyelt kérdés
Van barátom, de van egy elég extrém vágyam, amire ő nem vevő, én pedig nagyon ki akarom próbálni. Ha már vele nem tehetem, olyan emberrel kizárt, aki ismerős vagy barát, mindenképp idegennel, akit utána nem látok többet. Először gondoltam, hogy szexpartnerkeresőkre regisztrálok, de rájöttem, hogy ekkor elég nagy a lebukásveszély (nemcsak a barátom, hanem ismerősök előtt is, akik tudják, hogy nem vagyok szingli). Ezért eszembe jutott, hogy lehet érdemesebb lenne egy prostit felhívni és vele megélni azt, amit szeretnék, így van biztosítva leginkább a diszkréció.

2020. jún. 16. 14:16
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
70%
Ha mindenképp meg akarod élni, akkor érdemes. Milyen extrém vágyad van?
2020. jún. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
31%

Vagy keress egy férfit itt a gyk-n. Gondolom mér tömegesen kapod a privát üzeneteket :)

Amúgy tényleg érdekelne mi az az extrém vágy.

2020. jún. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
75%
Én is el szoktam menni néha férfi prostihoz. Nincs benne semmi gáz. Legalább tudja mit csinál. Próbálkoztam szexpartnerrel, kalandot keresni, de mind béna volt. Inkább fizetek kicsit és profi szolgáltatást kapok. Ha kell tipp, keress privátban.
2020. jún. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
35%

Ja, hát a kérdés most meg fog oldódni, kapsz jelentkezőt bőven :D Persze, akartam is mondani, hogy nincs olyan extrém kategória, amire nemet mondanék (és kevés, amit nem próbáltam :D :D )

Amúgy prostik ritkán vállalnak extrém dolgokat (nők legalább is nem), szóval elég lényeges pont ebben valóban a vágyad.

2020. jún. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
17%
Legalább privátba leírhatnád mi ez a vágy, kiváncsi vagyok.
2020. jún. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
66%

Megcsalás egy extrém vágy kedvéért? Soha nem fogod elfelejteni, bántani fog és szépen lassan komoly lelkiismeretfurdalást okoz.

Szakítsál és utána menj amerre akarsz.

2020. jún. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
0%
Ha megírod mi az, talán én ingyen is bevállalom. 🙂
2020. jún. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
84%

Nem kell ehhez férfiprosti - honnan tudod, hogy az illető "képzett" az adott területen? A férfiprostik többsége biszex v. meleg, semmivel sem tud többet mint egy átlagos, pár kapcsolaton már túllévő pasi.

Keress a netről és írd ki, hogy nem vagy független, pár elővigyázatossági lépés és ki tudod szűrni az ismerősöket. A legperverzebb vágyra is fogsz találni partnert. Persze ahhoz nagyobb rutin fog kelleni, hogy a kamusokat szűrd, de majd belejössz, sok sikert :)

2020. jún. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
60%

Úgy imádom, mikor az ilyen kérdésekre ráugrik a sok naiv kiéhezett férfi, mikor a kérdezőnek nyilvánvalóan az a célja, hogy megnézze hányszáz privátot kap...


Persze. Nő, aki fizet a szexért... Hagyjuk már a hülyeséget...

2020. jún. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Nem nőhöz mennék, olvasd el figyelmesebben a kérdésem. Nyilván telefonon elmondanám neki, hogy miről lenne szó és megmondja utána, hogy vállalja-e vagy nem. Mindenki azt kèrdezi, hogy miről lenne szó, nem gondoltam, hogy ez lényeges, nem itt szeretnék látatlanban ismerkedni ,de tessék: egy kétvégű dildót szeretnék közösen használni a fiúval (neki a popsijában, nekem a puncimban) úgy, hogy ki vagyok közben kötözve az ágyhoz.
2020. jún. 16. 14:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!