Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nőktől kérdezem, én is az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőktől kérdezem, én is az vagyok, és tippekre van szükségem: melyikek a legjobb szexpózok? Nektek melyikek váltak be a legjobban, melyikek a kedvencetek?

Figyelt kérdés
Az a baj, szinte csak a hülye misszionáriusra kanyarodok vissza, a kísérletezés nem hoz jó eredményt. Pedig uncsi mindig a jó öreg misszionárius... Én imádom a bondage-ot, ezért ilyen nagyon visszafogott formában a párom csinálja velem, de azt is mindig misszionárius pózban. XD
2020. jún. 18. 22:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hason pasi rajtad, oldalt pasi mögötted, lovagló szemből, háttal, pasi ölében ülve szemből, háttal...van sok.
2020. jún. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is azokat szeretem amiket első mondott, plusz kutya
2020. jún. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Jó az a misszionárius is, csak tedd a lábad a nyakába 😋

N

2020. jún. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

lehet uncsi, de nekem tényleg a misszionárius a kedvencem, ott a legkönnyebb csókolózni közben, egymás szemébe nézni, a melleimhez is könnyen hozzáfér a párom...azzal meg tök jól lehet variálni, hogy vannak a lábaim. szeretem átkarolni velük a derekát és magamba húzni, vagy a nyakába rakni, meg ő imádja teljesen szétfeszítve tartani őket, miközben dug :D vagy ősszezárva behajlítva félig oldalra döntve is jó.


lovagolni is szeretek, jó változatosságnak, de jobban szeretem, ha inkább a férfi irányít. a kutya is jó néha, de nekem ott kevés a kontaktus, rossz, hogy nem látom a másikat rendesen. ha hason fekszek és ő rajtam fekszik úgy dug, az fincsi, mert szeretek összesimulni, de ott sem látom őt :D


szóval ténylsg misszionárius a favorit.

2020. jún. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!