Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Epic fail szex történetek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Epic fail szex történetek?

Figyelt kérdés

Az ügy apropója, hogy pár napja velünk egy elég hát extrém eset történt, ma már csak röhögünk rajta de kíváncsiság, hogy másokkal mi volt a legnagyobb baki ami így megtörtént.


Szóval az eset úgy történt, hogy kitaláltuk, hogy picit a hátsó bejáratot is használatba vesszük, így hát előkerült egy műanyag segédeszköz, aminek kifejezetten nagy szerepe lett a történetben. Megszokott ilyenkor, hogy sok síkosítóval megkenve finoman beleül, közben én elölről kényeztetem, ez most is így történt, a technikai hiba ott jött, hogy mivel úgymond talpa nincs a játéknak, így nem állítja meg semmi, és hát ahogy egyre jobban felszabadult szegényem annyira rácsúszott, hogy teljesen bement.


Na de aztán ki már sehogy sem akart jönni, mindössze a végét lehetett benn látni, de talán a sok síkosító miatt is, egyszerűen nem tudta kifelé kényszeríteni. Már épp kezdtünk azon gondolkodni, hogy akkor lesz egy igencsak kínos ügyeleti látogatásunk, aztán valahogy csak kiszedik, mikor nem tudom miért, de eszembe jutott, hogy a játék alján látszik az öntés helye, sőt ott egy aprócska kis lyuk is van rajta, lehet direkt, hogy szellőzzön vagy tudom is én.


De ami a lényeg, hogy sikerült egy dugóhúzót finoman beletekerni, és meg is állt benne, így jött ki az a helyzet, hogy párom nyomta, én meg húztam finoman kifelé, és egyszer csak megindult, és szinte ki is ugrott, mikor a vége már kinn volt. :D


Az eset tanulsága, hogy ideje lecserélni egy olyanra amivel ez nem történhet meg és, hogy a dugóhúzónak egész érdekes felhasználási módjai is lehetnek. :D



Na szóval ennyi lett volna a kis eset, és jöhetnek bármilyen vicces helyzetek, történetek, mosolyogjunk legalább rajtuk. :)



2020. jún. 18. 23:37
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Ez csak egy kicsi történet, de egyszer a barátnőm úgy döntött, hogy kipróbálja, milyen, ha élvezésig szop. Nekem viszonylag sok szokott jönni, de ekkor ez eszembe sem jutott az élvezettől. A végén szegénynek annyira teleélveztem a száját, hogy az orrába is ment belülről, a garat felől. 🙂
2020. jún. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Pasim szobatársa ránknyitott, miközben éppen szoptam őt. :D 21L
2020. jún. 19. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
Kerdezo vinnyogok rajtad:DDD
2020. jún. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
98%
A 80-as évek elején történt, hogy ketten bent maradtunk a leltáríveket aláírni. Ez a kolléganőm régóta tetszett már, és bár sohasem akartam munkatárssal kezdeni, most mégis egymásba gabalyodtunk. Gondolom, ebbe a bárszekrényben talált repipia (a konyak akkoriban még kuriózumnak számított) is belejátszott. A diri forgószékét szemeltük ki a célra, én ültem alul, a csaj az ölemben, a két lába a két karfa alatt kidugva. Időnként forogtunk is egyet-egyet. Az élvezet hevében azonban a rosseb se számolta, mennyit forgunk jobbra, mennyit balra, és a vége az lett, hogy kitekeredett a menetes szár, és akkorát estünk, mint egy ólajtó. Nekem a fejem törött be, a csajnak a válla ficamodott ki. Gondoltunk rá, hogy üzemi balesetet jelentünk, de aztán letettünk róla, mert így is megindult a sugdolózás.
2020. jún. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 mantis religiosa ***** válasza:
90%
Kérdező! Milyen pózban volt a lány, mikor sikerült megoldani a problémát?
2021. jan. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Négykézláb.
2021. jan. 23. 12:58
 7/10 mantis religiosa ***** válasza:
88%
K! Csak arra az esetre, ha mi is így járnánk. 😇😄
2021. jan. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Azóta már lecseréltük olyanra aminek van talpa is :)
2021. jan. 23. 15:38
 9/10 mantis religiosa ***** válasza:
94%

Azért nem kevés lélekjelenlét kellett hozzá abban a helyzetben. Grat!


Amúgy potyogtak a könnyeim, mikor elolvastam.

2021. jan. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát mi is csak utólag tudtunk mosolyogni rajta de akkor már nagyon :)
2021. jan. 23. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!