Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi volt a legkínosabb egyéjsza...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legkínosabb egyéjszakás kalandod? Olyan történetek érdekelnek, amik nem épp úgy alakultak, mint amire számítottatok!

Figyelt kérdés

2020. jan. 16. 12:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
71%
nem kínos volt,hanem inkább sz.r. nem aznap ismertem meg, beszélgettünk már előtte, adta a nagy macsót, a nyalógépet, aztán mire az ágyába kerültem kiderült,hogy csak nagy volt szája. jól dugott, de kb fél percet szánt a nyalásra (nem az ápoltságommal volt a gond, mert arra mindig adok, ez 100%, szimplán önző volt), élvezetes volt a szex de nem mentem el egyszer se és ez látszólag nem is érdekelte. szóval inkább léptem. ez volt az első és szerintem utolsó egyéjszakásom:D
2020. jan. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
63%
Szálloda, ismertem az illetőt, már dugtunk párszor. Reggelik akartunk maradni, pezsgő, kóla, stb. Majd olyn a 23-24 körül hívja a haverja, hogy gondban van. Kb 3ig vártam, hogy jöjjön, reggelre ért vissza. :D Hívtam volna másik pasit, na mindegy.
2020. jan. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
32%
34 évesen szűz vagyok, már azt se bánnám ha kinosan de lenne valami.
2020. jan. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
85%

Nem adott enni és majdnem szomjan is haltam.

Számára nagyon kielégítő volt, de nekem hiányoztak az érzelmek. Nőiesebb voltam, mint az a nő...

25F

2020. jan. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
89%
Nagymenő, nagypofájú csávó, aki hatalmas ásznak gondolta magát az ágyban - nyalás nuki, előjáték minimális, gumi nélkül akarta betenni, végül felhúzta és elsült 5 perc alatt és még azt gondolta hogy ő mekkora császár.
2020. jan. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
5-ös még nem volt egyéjszakásom, de egy tök idegen nőnek nem biztos, hogy nyalnék...félek, hogy belefutnék némi higiéniai problémába.
2020. jan. 16. 13:13
 7/21 anonim ***** válasza:
89%

Nálam is az, amit már mások írtak, csak én vagyok a férfi.

Igazán csinos és szexi nő, kihívó, határozott viselkedés, aztán az ágyban meg akkora nulla volt, hogy eszem megállt.

Aztán a leggázabb az volt, hogy utána észre se vette magát, hívogatott.

Jó, mondjuk én kinyaltam meg odatettem magam, de a fapofára nem vagyok kíváncsi.

Lelombozó volt, a végére már a merevedésem is gyengült.

Gáz volt!

2020. jan. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
14%
a te gyenge merevedésed a gáz, nem a csaj :DD D D D
2020. jan. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem az összes egyéjszakás ciki, kínos és lenézem akik ilyenben részt vesznek. Én nem tudok érzelmek nélkül szeretkezni.
2020. jan. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
96%

Autóval beálltunk egy elhagyatott helyre, kerítés mellé. Elvoltunk hajnalig, aztán egyszer csak bealudtunk. Arra ébredtünk, hogy már vidáman süt a nap, és még vidámabban nézik a tőlünk pár méterre lévő építkezés munkásai a pucér testünket.

Elég kínos volt! :D

2020. jan. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!