Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy idősebb férfi akit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy idősebb férfi akit ismerek belenézett a szemembe aztán végignézett a felsőtestemen akkor vonzódhat hozzám (szexiálisan)?

Figyelt kérdés
2020. jún. 19. 16:26
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
szexiálisan nem hiszem...Mindjart meg szexiallak janyom :)
2020. jún. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Na de még hogy!!!
2020. jún. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de ezt te is tudod, csak önigazolást akarsz.
2020. jún. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
Attól függ milyen képet vágott,mikor a melledet leste.
2020. jún. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
Mi ez a sok szemtekerezgéses kérdés mostanság? Szinte minden nap van egy olyan kérdés, hogy "Ide nézett aztán oda, ez mit jelent?":D
2020. jún. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
58%
Nekem megnézték a fülem,aztán az orrom,akkor most mi van????
2020. jún. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
53%
Honnan tudjuk??? Itt egyik ember sem gondolatolvasó, te voltál ott, te láttad milyen szemekkel nézett rád. Megnézett és kész, ez még semmit sem jelent. Ha viszont "olyan" szemekkel nézett meg, akkor mustrálta a testedet. Ha akarsz tőle valamit akkor vedd elő a csábos mosolykádat és vesd be nála.
2020. jún. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
38%

Egy idősebb férfi,akit ismersz?

Nem is tudom.Én általában az orrom elé nézek.Akit ismerek,annak meg a szemébe.Elég primitív hozzáállás lenne,ha pld a padlót nézve beszélgetnék valakivel.Szval nem.Attol hogy a szemedbe néz egy ismerősöd,és azonkívül a felső testrészedre,még nem valószínűsíthető,hogy meg akar d..ni.


Egy kicsit bonyolultabbak ezek a szociális interakciók azért.

Szval értem én,hogy a nézet az,hogy ugye a férfiak ösztönlények,és egyszerűek mint a kalapács,ami sajnálatos,és téves elképzelés.

2020. jún. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Az alsotestedet meg se nezte? Akkor nem.
2020. jún. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
71%
9-es vagyok. Te a notorius kollega, tanar, szembol a feneked nezte, pulover mintajat, felsotestes vagy.
2020. jún. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!