Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, milyen egy idősebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen egy idősebb pasival a szex?

Figyelt kérdés
Mennyi idősek vagytok, és mennyi a partner? Mit szerettek benne, és főleg szex közben?

2020. jún. 17. 13:34
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Az attól függ... milyen ama idősebb partner, mennyire figyel, mennyire normális. Nem a partner életkorától függ a szex minősége!
2020. jún. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
38%

Én huszonegy vagyok, a barátom úgyszintén, ő négy hónappal idősebb nálam.

Nem lehet általánosítani, mert valakivel biztosan szörnyű lenne, de a barátommal fantasztikus, de ennek kétlem, hogy a korához van köze. Se a figyelmessége, se az odaadása, se a szenvedélye, se a technikája nem a korához köthető.

2020. jún. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
56%

Mindig idősebb pasik jöttek be.

Húsz évvel volt idősebb, nagyon jó volt, gyengéd és figyelmes volt,és nem mellesleg nagyon hálás , érsd úgy ,hogy nem hagyott kielégítetlenül.

2020. jún. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%
Én 27 évesen voltam együtt egy 85 éves férfival...igaz, nem állt már neki fel, viszont orálisan olyan jól kényeztetett, mint soha senki. :)
2020. jún. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
14-15 évvel idősebb pasikkal voltam, az a tapasztalatom hogy sokkal figyelmesebbek minden téren, nem hagynak kielégületlenül, általában jobban mint egy fiatal srác mivel tapasztaltabbak.
2020. jún. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Estel.19 ***** válasza:
57%

Tényleg partnerfüggő.


Lehet, hogy ügyesen mozog.. ha közben nem tekint rád egyenragú félként.

És például nem érdekli, hogy kielégülsz-e vagy sem.


Engem már hagyott faképpnél az akkori párom, aki 13 évvel volt idősebb tőlem olyan dumával, hogy "Neked is ugyanannyi időd volt."


23 éves voltam akkor.

Egy idióta voltam, hogy több mint 1 évig jártam vele.

2021. okt. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem mérföldekkel jobb. Sokkal jobban bírják. Figyelmesebbek! Az előjáték sokkal jobb és hosszadalmasabb. Szex közben is lehet több pozicíót kipróbálni, mert nem sülnek el azonnal. A végén nem hagynak ott parlagon, hanem engem is kielégítenek, ha nem mentem el közben. És ami a legfontosabb, utána sem hagynak ott egyedül, hanem beszélgetnek velem és simogatnak. Ez nagyon jó és olyankor oda szoktam hozzájuk bújni. Olyan fantasztikus érzés. Ezt hiába mondom fiatal férfiaknak, mert fel sem fogják, hogy mire van szüksége egy nőnek, csak durr bele és már mennek is. 40+, mondjuk 55 bezárólag a legügyesebbek.
2021. okt. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nyilván aki idősebb az tapasztaltabb is. Eddig nálam is csak jól sikerült minden aktus, főleg ahol ugye mint pasi voltam az idősebb. Persze biztos vannak e kivételeket de ez elég kevés.
2021. okt. 21. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!