Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Nektek gondot jelenten...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek gondot jelentene, ha egy pasi tapasztalatlan?

Figyelt kérdés
Indokold is a válaszod. Hány éves vagy?
2020. jún. 19. 20:02
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Igen, mert én 27 éves létemre is baromi szégyenlős vagyok, és egy tapasztalatlan férfi nem tudna kirángatni a ruháimból.
2020. jún. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem okozna gondot, mivel még én is az vagyok, tehát az együtt tanulásnak meg lenne a varázsa. Ugyanakkor viszont lehet picit kínos lenne, hogy én akarnám dominálni az eseményeket, mert bár nem sok dolog történt még velem, de ami igen, abba elég nagy lendülettel, félelem nélkül vetettem bele magam😂

18

2020. jún. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54%
Igen, nem akarom tanítgatni.
2020. jún. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
Kicsit tapasztalatlan lehet, önző, bunkó, figyelmetlen és fejlődésképtelen béna viszont nem.
2020. jún. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
Igen.
2020. jún. 20. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem okoz gondot, sőt nekem kifejezetten tetszik.

22/L

2020. jún. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!