Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szubmisszív srácok, ti beválla...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szubmisszív srácok, ti bevállalnátok ezt? Vagy ez már túlzás?

Figyelt kérdés

A Domina úrnő akihez 2-3 hetente járok azt akarja hogy egy rendes, öv fajtájú acél erényövet hordjak.

Eddig is hordtam néha műanyag farokketrecet, de ez más, ez egy komoly acél cucc, ebből nem nagyon lehet kiszabadulni csak úgy. Csak akkor kerülne le amikor nála vagyok. Az egy dolog h borzasztóan drága, de kicsit félek belevágni. Néha jártam erotikus masszázsra meg voltak alkalmi kapcsolataim de így le kéne mondani a szexről, és ki tudja meddig.

Mit tennétek a helyemben?



2020. jún. 19. 22:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Túlzás. Nem vagyok 0-24 szolga, csak a hálószobàban. Az nekem pont elég.
2020. jún. 20. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonymousreview60 ***** válasza:

Neked kell tzdnod. A kérdés az, hogy taszít téged a dolog vagy nem érdekel/esetleg vonz. Ha taszít, ne csináld! Nem vagyok szubmisszív, de a helyedben kipróbálnám, ha téged nem taszítana.

Nem látom az acél értelmét. Szerintem a megfelelő méretű HolyTrainerv3-ból sem lehet kibújni.

2020. jún. 20. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt hiszem tudom milyenrol van szó és azok tényleg brutálisan drágák. Én az acél híve vagyok mindenképpen és nekem is acelketrecben van bezárva, de nem teljes oves kivitel. Szerintem próbáljatok kiegyezni egy hagyományos erényövben, ami acél. Már az is elég váltás lesz a muanyaghoz képest. :)
2020. jún. 27. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mi a lényege ennek a férfi erényövnek?

Miért jó ez nektek férfiak?

2020. júl. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonymousreview60 ***** válasza:

Péniszlakat -> Szexuális frusztráció -> Nagyobb izgalom -> Nagyobb kielégülés

STFG: [link]

2020. júl. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!