Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Még szűz vagyok, de randevút...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még szűz vagyok, de randevút kért egy számomra tetsző helyes, izmos pasi, még sose volt ilyen, mert kövér vagyok, úgy érzem én erre képtelen vagyok, hogyan lehetne ez leküzdeni? 23/L

Figyelt kérdés
:'(

2020. jún. 20. 23:00
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
94%
De mi a gond? Ezek szerint tetszik neked, akkor találkozz vele és kiderül mi lesz. Ne aggódj és ne becsüld le magad mert az látszódni fog.
2020. jún. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
De még sose volt randim. Ez nem olyan spontán, mint amikor valaki leszólít egy buliban
2020. jún. 20. 23:08
 3/36 anonim ***** válasza:
98%
Ne idegeskedj rajta. Engedd el magad és sodródj az árral. A többi majd kialakul.
2020. jún. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
87%
Nehogy elszalaszd a lehetőséget, csak bátran! Ha továbbáll a srác, anélkül, hogy ágyba bújnátok, akkor ki tudja mikor lesz alkalmad ismét, hogy elveszítsd a szüzességed. Egyre cikibb lesz, ahogy egyre telnek az évek. Most vagy soha.
2020. jún. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
97%
Nem tudom Te mi a fenét képzelsz magadról, de hogy baromi rosszul látod a dolgaid, arra a srác a bizonyíték. Mondj igent a randira, és hagyd hogy megtörténjenek a dolgok. Az esetlen , suta beszélgetések, a szemérmes pillantások, és a néha kínos bakik bőven beleférnek annak a románcnak a kezdetébe amelyik a Tiéd lehet, ha elég bátor vagy hozzá hogy igent mondj a randira. Ne feledd, nem biztos hogy lesz még egy esélyed a sráccal.
2020. jún. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
De félek, hogy megkérdezi, hogy mióta nincs párom és még nem lesz ott az ideje megmondani
2020. jún. 20. 23:53
 7/36 anonim ***** válasza:
53%
Kicsinosítod szépen magad és elmész a randira (vigyél nedves törlőkendőt meg gumit hátha épp' nem lesz a srácnál). Legalább kapsz egy kis pozitív visszajelzést, visszacsatolást. Egy percig nem haboznék a helyedben!
2020. jún. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
7: ez azért túlzás
2020. jún. 20. 23:59
 9/36 anonim ***** válasza:
96%

Még nem kell neki bevallani, hogy szűz vagy, ha nem akarod. Csak kamuzol valamit, hogy mikor volt utoljára barátod. azt nem kell elmondani neki, hogy nem volt. Majd később megmondod neki, ha itt lesz az ideje, hogy azzal az állítólagos barátoddal nem volt szex, és még szűz vagy.

De ha nem akarsz kamuzni, akkor kénytelen leszel őszintének lenni.

2020. jún. 21. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
76%
Egy kérdés. Most csak randizni szeretnél vele vagy elveszíteni vele? Mert én ezt azért előbb a sráccal is tisztáznám h mik a szándékaitok egymással. Mert a randin már ciki lenne ha mondjuk kiderülne h csak dugni akart te meg nem, vagy ő akar komolyat, de te szexre készültél. Amugy se kell az első randin szét tenni a lábad. Énis molett csaj vagyok, de gondolj csak bele annak oka vam h elhívott. Gondolom látta az alakodat és így teszel neki. Első randin szerintem amugy se szexelj. Ha kéne esetleg még női tanács nyugodtan írhatsz :) 23/N
2020. jún. 21. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!