Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek melyik a szánalmas...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyik a szánalmasabb? Barátnő/szex nélkül élni vagy fizetni a szexért?

Figyelt kérdés
És ne gyertek azzal, hogy szedjem össze magam és szerezzek egy barátnőt, mert az én helyzetemben ez lehetetlen. Nem vagyok izgalmas srác, nem tudom semmivel felkelteni a nők érdeklődését.

2020. jún. 21. 07:58
A kérdező szavazást indított:
Barátnő/szex nélkül élni
Prostituáltnak fizetni a szexért
45 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem az a baj, hogy így állsz hozzá... Ezen gondolkozz el, mert így tényleg nem fog sikerülni!

27F

2020. jún. 21. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
83%
A hozzáállásoddal van a baj, de nem is kicsi.
2020. jún. 21. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem Te vagy szánalmas!
2020. jún. 21. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
85%

"És ne gyertek azzal, hogy szedjem össze magam és szerezzek egy barátnőt, mert az én helyzetemben ez lehetetlen. Nem vagyok izgalmas srác, nem tudom semmivel felkelteni a nők érdeklődését."


Segíteni csak azon lehet, aki akarja. Ha te ezt így eldöntötted, akkor tényleg lehetetlen. Aki viszont nyitott a változásra, akkor van megoldás.

2020. jún. 21. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
32%
szerintem egyik sem az
2020. jún. 21. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 Noren1989 ***** válasza:
61%
Szerintem is max az a szànalmas, hogy kiírtad ezt a kérdést. A fenti két dolog közül mindkettő naturàlis történés a mai vilàgban.
2020. jún. 21. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
54%
Fizetni a szexért.
2020. jún. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
29%

En inkabb fizetni szoktam a szexert. Eletem soran egy no sem erdeklodott meg irantam es egy sem volt szerelmes belem. Tarskeresokon is csak az elutasitasokat kaptam, pedig kulturaltan es normalisan szoktam beszelgetni, ismerkedni.


Amikor vegre sikerult osszehozni egy randit a lany masnap eltunt... :D szoval mindent osszevetve: nem nekem talaltak ki az ismerkedest. Szexre viszont vagyok, igy a fizetos megoldast valasztottam. Ha most ez valaki szerint szanalmas, akkor legyen az. Van amikor nem mukodik a "szedd ossze magad" es "csak rajtad mulik" bullshit. Ahogy latod kedves kerdezo, en probalkoztam mindennel amit csak lehet. Valtoztattam az oltozkodesemen es edzeni is jartam, de semmi.

2020. jún. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
56%
Ha eljársz fizetőhöz lesz egy pici gyakorlatod szex téren, ez is valami. Egy a lényeg nem szabad feladni, elutasítanak lépj tovább ismerkedj a másikkal. Olyan nincs hogy bűn ronda nő, vagy férfi. Csak a tehetetlen önsajnálkozó emberek vannak, akik elkönyvelik azt ami nem igaz. Mi az hogy a "te helyzetedben" olvasom másnál hogy "eljártam edzeni" ezek mind kifogások. Nézz magadba kedves kérdező mi a te hibád, mik a kifogásaid, írd össze őket és változtass magadon, leginkább a hozzá állásodon.
2020. jún. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
55%

". Van amikor nem mukodik a "szedd ossze magad" es "csak rajtad mulik" bullshit"


Igen, akkor nem működik, ha nincs elég szenvedésnyomás. Van úgy, hogy az ember a szar helyzetében is talál valami jót. Akinek nincsenek nők az életében, de prostizik, az megkapja a szexet. Tehát szomorkodik, de annyira mégsem dőlt össze a világ, hiszen megdugott egy nőt - igaz, pénzért. Aki meg incelként él, és még csak nem is prostizik, az szintén talál a szar hely helyzetben a jót: nem kell elviselni az ismerkedés tanulásával jaró természetes folyamatokat: visszautasítást, a csalódást, az ügyetlenkedést. Szóval végső soron ő is jól jár.


Nagy szenvedésnyomásnál azonban a fenti apró "örömök", is nyomasztóvá válnak, és az ember inkább beleveti magát a fejlődésbe, mert elviselhetetlen számára, amilyen életet él, és inkább vállalja a nehézségeket egy jobb életért cserébe.

2020. jún. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!