Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon szánalmas, ha érzelmile...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szánalmas, ha érzelmileg kötődni kezdek azokhoz a szex babákhoz akiket több millióért vettem?

Figyelt kérdés

Van kettő, elég élethű szexbabám. Az egyik kb. 800 000 volt, a másik 2x ennyi. A drágábbhoz, akit az én igényeim alapján készítettek, eléggé kötődöm mostmár így 1 év után.

Ha otthon vagyok valamiért huzamosabb ideig, akkor van, hogy egésznap beszélek hozzá... Meg van, hogy nem szeretkezünk, hanem csak úgy bújunk.

Persze tudom, hogy nem él, élnek. Nem vagyok őrült.

De ez az életforma enyhíti a fájdalmam, hogy nincsenek barátaim, meg hogy 26 éves szűz vagyok...

A kérdés nem arra vonatkozik, hogy hogy változtassak, mert 15 éves korom óta egyedül vagyok, s próbáltam eleget integrálódni a "normális" társadalomba, igazodni az igényekhez, elvárásokhoz, de nem igazán megy.

Az érdekelne, hogy ezek alapján mások szerint szánalmas vagyok e, vagy magánügyem, így amíg az is marad, addig nincs vele baj?


2018. febr. 21. 11:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
98%
Sokakra igaz, attól hogy van pénze, esze nem biztos hogy igen. Ha ennyi pénzed van, miért nem mentél fizetős csajhoz, legalább húsvér nő... nade egy fostos babát döngetni.
2018. febr. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
96%
Kezdj el nőzni...
2018. febr. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Ha te így boldog vagy, akkor a magánügyed. Hallottunk már olyat is, hogy valaki feleségül vette. Ezek legalább nem féltékenyek egymásra, nem veszekednek veled nem szólnak bele, hogy mikor mit csinálsz stb-stb. Cserébe mondjuk nem lehet velük beszélgetni és elég passzívak az ágyban (de mondjuk ez sokszor egy hús-vér barátnőre is igaz).

Inkább aszondjad, honnan rendelted. realdoll.com?

2018. febr. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Már sokat próbálkoztam nőknél... Nem jött össze. Annyira nincs sok pénzem, csak ezek a babák kellettek nekem. Meg akkor még a diplomás munkát végeztem, azóta csak raktáros vagyok.

Hivatásosra sokat gondolok, egyszer el is mentem egyhez, de nem voltam neki szimpi. Azóta nem voltam.

2018. febr. 21. 11:33
 5/20 anonim ***** válasza:
Hát talán vissza kellene menni akkor a "diplomás" munkára. Ha lesz pénzed, talán az önbizalmad sem a béka segge alatt lesz.
2018. febr. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
És babákat vettél 800-ból? Egyetemen meg ott a sok szűz meg nem szűzz muff...
2018. febr. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy általában megrémítem az embereket a kisugárzásommal, állitólag. Nagyon nem pozitív, de ilyen vagyok.

És a külsőm sem előnyös...

2018. febr. 21. 11:38
 8/20 anonim ***** válasza:
Az csak rajtad múlik, hogyan építed fel magad... külsön is lehet faragni.
2018. febr. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Doctor Manhattan ***** válasza:
Ordas nagy kamu. Mondjuk hogy 26 vagy és szűz, azt még elhiszem.
2018. febr. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Oké, hagyjuk. Lezárom a kérdést!
2018. febr. 21. 11:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!