Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire nehéz felszedni egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire nehéz felszedni egy 40-45+ éves nőt társkeresőn úgy, hogy szexpartnerek, szeretők legyünk egy könnyedebb (nem túl elköteleződős) kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Kipróbálnám velük, de nem prostival, akiben elmegy mindenki is, swinger klubba meg egyedülállóként nem nagyon engednek be, meg nem is gangbangelni akarok egy db nőt x másik férfival együtt. Vannak külön szexpartner kereső oldalak, de az nálam majdnem egyenrangú a rosszlányokkal.


Sok olyan nőt találok ebből a korosztályból, akik az ideális társ életkorát leviszik 30 köré, de többen megjegyzik, hogy komoly kapcsolatot szeretnének. Én meg nem.


Mielőtt valaki úgy gondolja, hogy anyakomplexusom van, egyedül élek, önfenntartóan, önellátóan, csak nemileg vonz az idősebb korosztály is, nem csak a sajátom. Tehát nem az otthonülő, mamahotelező, eltartott srác vagyok, akinek kell egy nő, akinél folytathatja ugyanezt.


33F



2020. jún. 21. 11:41
 1/10 anonim ***** válasza:
83%

Én voltam 46 éves nővel szexkapcsolatban 20-onévesen, az egyik legjobb szex volt.


Találni? Nehéz...


Nekem szerencsém volt, egy barátom osztotta meg a párját, s akkor is, ha ő mem volt ott.


Szóval az esély kicsi, de nem reménytelen.


Sok sikert!

2020. jún. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt több ilyen partnerem, szóval egyértelműen lehet. Nem nehéz, inkább időigényes. Mondjuk 20 nőnek írtam, abból 2-vel találkoztam és 1-gyel lett kapcsolat. Nagyjából ez az arány.
2020. jún. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nagyon nehéz nemtalálni,nemsikerül nekemsem.
2020. jún. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem volt több ilyen kapcsolatom is, a legtöbbet eropolis-on ismertem meg. A vagyaid.hu is megérhet egy próbát, de ott kisebb a közösség.


29F

2020. jún. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet találni, csak ne siettesd, és legyél őszinte, mond meg mit akarsz ,) nalam ez vezetett célra, eletem azon szakaszában mikor csak ilyen "kapcsolatot" kerestem :)
2020. jún. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%
Lehet,mert egy 40-es nő a 30-as pasitól nem komoly kapcsolatot akar.
2020. jún. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Nem tudom lehet-e weboldalt írni, max moderálják, de én a parom .hu-n próbálkozom, ott kicsit jobb a kereső is, meg a felhozatal is értelmesebbnek tűnik. A Padaam, meg a Tinder az, ahol még nézelődök. Padaam nem annyira szimpatikus, ott elég sok kamureggel találkoztam már (több profil, ugyanannak az embernek a képeivel, profilonként más más képpel, névvel), meg a kereső is eléggé topa. A Tinder meg futószalag.


#4-es, köszi a tippet, megnéztem az Eropolist, pontosabban rákerestem itt gyakorin, hogy mik a vélemények, de eléggé lehúzzák, hogy sok a homo, aki még akkor is rád ír, ha te nem vagy az, stb. Persze attól még lehet, hogy neked bejött, mert olyat is olvastam itt, akinek onnan lett tartós kapcsolata. Majd még megfontolom.

2020. jún. 21. 13:00
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Keves ilyen no van, de a Tinderen, Badoon regisztral peldaul, ha nem fel lebukastol.

Egy dolgot tehetsz. Realis fenykepek es valos eletkor, aztan a non mulik, teged akar-e.

Legalabbis nekem igy ment ez Covid elott nokent.

2020. jún. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálam egy 33, és egy 40 éves ember egy korosztály,semmi extrém nincs ebben,simán találhatsz ilyen korú nőt.37n
2020. jún. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
69%

Badoo.com


1-2 óra beszélgetés amivel megfogod őket és máris mehet a flörtölgetés és az időpont egyeztetés h mikor mész hozzájuk. Nem egy 40 feletti csajjal voltam már így. Most is van 3-4 aki vár rám.


Értelmesnek kell lenned, tisztelned kell a nőket és egyedinek kell lenned. Nem árt ha jóképű vagy vagy szép a szemed és férfias a tested. Egy nyüzüge alaknak nem sok esélye van...

35F

2020. jún. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!