Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Ti mennyi ideig várnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mennyi ideig várnátok egy 21 éves szűz lányra, ha randiznátok, és minden más szempontból tetszene nektek? Elköteleződnétek-e az első együttlét előtt, vagy csak utána?

Figyelt kérdés
Van-e olyan időhatár ami után azt mondjátok, hogy na nem vártok tovább, akkor hagyjátok az egészet?
2018. ápr. 27. 16:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%
Egy párkapcsolat nem határidős. Ha otthagy, talán nem is akkora baj.
2018. ápr. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
15%

Természetesen csak utána. Mégis hogy építsek ki valakivel párkapcsolatot, ha azt sem tudom, milyen vele a szex?


Ha mondjuk vallási okok miatt várni akar egy ideig, mert rendezni akarja magában a dolgokat, okés. De egy átlagos lánynál kizárt, hogy a barátnőmnek nevezzem azelőtt, hogy felhúztam volna a cerkára.


Bocs, de így gondolom.


Exemmel első randin már szexeltünk, és kiderült, hogy valami nincs rendben. ÉS NAGYON JÓ, hogy ez hamar kiderült, mert tudtunk rajta dolgozni!

2018. ápr. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
97%

Én várnék.


24/f

2018. ápr. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Ramone ***** válasza:
91%
Ha nem a házasságig akar várni akkor engem nem zavarna... A szex nem az első amire kapcsolatot akarnèk építeni
2018. ápr. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
95%
Várnék akármeddig, nem gond.
2018. ápr. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Spiritrobber ***** válasza:
89%

A kérdés elég összetett szerintem.

Egyfelől az ember érzelmileg eltud köteleződni anélkül is, hogy szexelne és amúgy minden értelmes ember aki komolyan akar valamit a másiktól tud várni.


Ugyanakkor a szex is fontos része egy kapcsolatnak és nyilván elképzelhető, hogy türelem szükséges egy szűzzel szemben de ez nem kizáró ok. Ha viszont később sem lesz olyan a szex mint kellene akkor normál esetben vagy szétválás vagy pedig együtt maradás lesz belőle oly módon, hogy a másik vagy mindkettő lemond valamiről és elfogadja ami van... vagy képes így boldogan élni vagy elfogadja, hogy ez már biztos meg itt van és pont.

2018. ápr. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
27%
Maximum a harmadik randiig várnék. Ha addig sincs semmi, lépnék.
2018. ápr. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
89%
Ez nem várakozás kérdése, hanem az, hogy a két ember mikor áll rá készen. Egy visszafogott, gátlásosabb, tapasztalatlan, vagy rossz tapasztalatokkal rendelkezőnél pedig az számít inkább, hogy látok-e valamiféle javulást a gátlásai leküzdésében és hasonlóakban, amikhez persze én is segítek/segítenék. De ha nem tudja mit akar, az más kérdés...
2018. ápr. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos hiába tetszene nekem, nem lennék rá képes. Vagy barátzónába parkolnám a csajt, vagy máshoz mennék az igényeimmel. Tudom hogy nem vagyok éppen lovagias, de nincs időm ilyesmire.
2018. ápr. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Dehogy várnék.
2018. ápr. 28. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!