Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ti lefeküdnétek Schober...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti lefeküdnétek Schobert Norbival?

Figyelt kérdés

Ti járnátok lennétek párkapcsolatban Schobert Norbival és szeretkeznétek vele akkor is ha nem lenne multimilliárdos?


Melyik képen nézz ki a jobban?

jobb vagy bal?


Szia neked a bal vagy a jobb oldali kép tetszik jobban? Tudom hogy egyiksem de melyiken nézek ki jobban?

[link]



2020. jún. 21. 11:54
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
ostoba és külsőre sem néz ki jól. nekem kell hogy külsőre és belsőre is vonzzon akivel szexelek, így kizárt
2020. jún. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Soha:d Az az onelegult buta feje annyira taszít de a teste is ami vicces mert elvileg abbol el es lenne ra ideje penze de igy se sikerult vonzóvá válni
2020. jún. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

De egyébként jó ember,sok embernek segített már lefogyni.



Régen rendőr is volt ,és hát a lányokat vonzák a egyenruhások.

2020. jún. 21. 18:06
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Sokaknak segített lefogyni. Hallod basszus, nem kell agy a szénhidrát visszaszorításához, 60 kg plusz súlytól pedig bárki megszabadít, nem kell edző képesítés sem hozzá.
2020. jún. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Okadhatnekom van tole.

Nem csak a kulseje, az nem erdekel.

De egy primitiv, ostoba, tudatlan buta ember.


25 eves nokent en felnem foghatom, hogy o barkinek is tetszen.

Illetve de. A penztarcaja biztos sok nonek bejon. Sajnos...

2020. júl. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Azért mert meg mondta az igazságot kimondta amit más férfi nem mer ki mondani hogy a kövér lányok csúnyák és hogy a férfiaknak a kövér lányokra potencianövelő nélkül nem áll fel.


Ez az igazság,ő bátor volt kimondta az igazságot a tabu témát amit más férfi nem mer kimondani.

2020. júl. 22. 19:50
 17/18 anonim ***** válasza:

Ahogy a nok sem izgulnak az ostoba pasikra (neki pedig nem egy ostoba megnyilvanulasa volt mar). Tessek en is kimondtam :D


Mellesleg valoban nem vonzo, ha valaki elhanyagolja magat stb, de ennek ezer oka lehet! Talan tamogatni kellene a masikat, nem pedig felreku*ni! Egy ferfi is lehet elhizott,nemcsak egy no...

En a paromat minden pillanatban vonzonak talalom! Olyan a kisugarzasa, hogy megorulok erte! Olyan nincs, hogy ne kivannam,pedig nem jar kondiba stb. Szoval szerencsere nem mindenki olyan felszines mint Norbika es a kerdezo...

2020. júl. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nem..komolyan nem..én alapvetően a magas vékony férfiakat szeretem de ettől függetlenül sok más tipusú férfit is vonzónak találok, olyanokat is akikre sokan durva jelzőket aggatnak pl. Jack Black, Adrien Brody..ha lelke a kisugárzása vonz akkor tetszik, de Norbitól nem tudnám elviselni a közeledést..én a humánus embereket kedvelem épp lelkivilággal, neki évek óta csak botrányai vannak nem a kövérnős volt az első..én a döngő lépteimet olyannak szánom akit szeretek..
2021. febr. 22. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!