Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, mennyire jellemző,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyire jellemző, hogy rögtön képesek vagytok eldönteni valakiről, hogy lefeküdnétek-e vele valaha?

Figyelt kérdés

2020. jún. 12. 12:31
A kérdező szavazást indított:
Igen, akivel első látásra nem érzem ezt, biztosan nem fogom utána sem érezni
Bár első látásra érzem általában, volt már, hogy valakivel mégis lefeküdtem, akivel elsőre nem gondoltam volna, hogy megteszem
Kb. az esetek felében éreztem rögtön, hogy akarnám vele, a másik felében csak idővel alakult ki
Általában az történt, hogy csak egy bizonyos idő eltelte után jutott eszembe, hogy el tudnám vele képzelni
Csak olyan volt eddig, hogy bizonyos szintű ismeretség után merült fel bennem, hogy szívesen szexelnék vele
18 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
75%

Akivel nem érzem az első személyes találkozásnál a vibrálást és a kémiát, az a kapcsolat nálam halálra van ítélve.


Általában az első randi végén már tudom, hogy ennek van-e értelme, és kulturáltan meg is mondom a pasinak, ha nem látok vele jövőképet.


Nem szeretem húzni mások és a saját időmet sem.


Pont ezért találkozom a netről is max 1,5 hét beszélgetés után.


19/L

2020. jún. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%
Én soha nem tudom elsőre eldönteni, MINDIG több idő után alakul ki.
2020. jún. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%
Adtam esélyt olyannak akivel első és második randi után se éreztem a kémiát. Vele jó ideig több évig barátok maradtunk. Majd egy idő után gondoltam adok neki újra esélyt. Megtörtént a szex vele. El kell, hogy mondjam nem volt jó a szex egyáltalán . Nem működik a kémia közöttünk. És ezt már a legelején éreztem. Ha nincs meg az elején a kölcsönösség a vonzódás terén akkor a továbbiakban se lesz meg. Ha már annyit érzek csók közben, hogy bizsergek ott lent akkor az már jó. De ha ez nincs meg később se lesz. Nekem ez a tapasztalatom.
2020. jún. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
34%
Többnyire ez a jellemző, a kivétel csak erősíti időnként a szabályt. Akivel - legalább tudat alatt - nincs meg a kémia, vonzalom az később sem lesz sokkal jobb. A vágy tudat alól indul ki (sokszor nem is tudod miért), a későbbi megismerés ezen csak rontani / kis mértékben javítani tud, de ha nincs kémia... hát akkor nem működik.
2020. jún. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!