Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak,ha ilyen helyzet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak,ha ilyen helyzetbe vagyok ?

Figyelt kérdés

Mit csináljak, ha van barátom és a barátom haverja úgy érzem mint, ha közeledne vagy közeledni szeretne.. volt a baratomnál házibuli és ott is olyan furcsa volt folyamatosan beszélgetni szeretett volna velem folyamatosan a nyomomba volt!

Jól néz ki a csávó, jó fej! És azon a bulin kint voltunk a ház mellet ( már sötét volt ) és akkor különösen próbált nyomulni . Volt bennünk pia ezzel nyilván nem védekezni szeretnéd.., de megcsókolt aztán szinte megállíthatatlanul jött ez a vonzalom ez az érzés bennem és nyilván ha ezt tette benne is :/ nem tudtuk fékezni magunkat iggalmas volt számára is és számomra is a helyzet és benyult a nadragomba ő többet szeretett volna nem részletezem ,de nem hagytam, mert mégis csak a bátom haverja és elég szar érzés ígyis, hogy ez történt ott náluk a haverjával.. most igazából nem tudom mit tegyek... tökre vonz ez a dolog vele,de nem tudom, hogy bele menjek e vagy sem. Tudom most sokan leri......oztok meg igy ugy amugy,de szerintem senki se szent mindenkinek van az életébe olyan amire nem büszke és tudom, hogy majd írjátok azt is, hogy akkor miért vagyok együtt a barátommal...


2020. jún. 21. 14:52
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
43%
Dugasd meg magad vele
2020. jún. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
75%
Azt hiszem ebben a helyzetben, szinte már mindegy hogy szétdobod a lábad vagy sem, mert ha a csajom lennél és megtudnám ezt rólad, már nem lennél a nőm. Szerintem te félre fogsz kefélni, de ettől még nem kellene szarvakat aggatnod a pasidra.
2020. jún. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
2 es Nem igazán értem mire gondolsz ezzel, hogy nem kellene szarvakat aggatnom a pasimra
2020. jún. 21. 15:06
 4/22 anonim ***** válasza:
93%
Arra gondoltam Niksikee, talán el kellene engedned a srácot mielőtt megalázod azzal hogy a háta mögött megcsalod. Értem én hogy nehéz kereszt a hűség, de ha nem megy, attól még nem kell a másikat megalázni.
2020. jún. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
14%
Miért nem csináljátok hármasban?
2020. jún. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Nem szeretnek harmast
2020. jún. 21. 15:26
 7/22 StevenUp ***** válasza:
36%

Hihetetlen hogy a nőknek mennyire nincs tartásuk manapság...

Aztán sirnak ezek, hogy csak üríteni kellenek a pasiknak.

Hát mi a f**omra vagytok jók ha a Haribo gyártja a gerinceteket..?

2020. jún. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
93%
Mondd meg a pasidnak, hogy imádod/szereted, de lefeküdnél mással is. Ha nem megy bele, szakitsatok. Egyszerűen más korrekt eljárást nem tudok.
2020. jún. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
78%

Azért fa,za,hogy előjöttök mindig "én csak a komoly kapcsolatot akarok!!",az érzelmekkel,meg a belső értékekkel.És folyton f.kázzátok a pasikat,hogy félrekefélnek,meg megbízhatatlanok stb


Semmi..


Dugasd csak meg magad..Jó buli lesz,ne is törődj vele.Magyarázd ki,hogy a szemét disznó nem törődött veled meg ilyenek.

Gondolj arra,hogy úgyis majd egyszer talán megcsalna a mostani,és hát ugye mégiscsak konoly kapcsolatot akarsz. ugye.

2020. jún. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
52%

Teljesen normálisan működsz. A vágyaid őszinték és természetesek, nincs ezzel semmi baj. Nem tehetsz róla. A tetteidért viszont te felelsz.

Jack Bauer azt mondta, ne azt tedd ami helyes, hamen azt amivel együtt tudsz élni! Én is ezt javaslom.

35F

2020. jún. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!