Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak,ha ilyen helyzet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak,ha ilyen helyzetbe vagyok ?

Figyelt kérdés

Mit csináljak, ha van barátom és a barátom haverja úgy érzem mint, ha közeledne vagy közeledni szeretne.. volt a baratomnál házibuli és ott is olyan furcsa volt folyamatosan beszélgetni szeretett volna velem folyamatosan a nyomomba volt!

Jól néz ki a csávó, jó fej! És azon a bulin kint voltunk a ház mellet ( már sötét volt ) és akkor különösen próbált nyomulni . Volt bennünk pia ezzel nyilván nem védekezni szeretnéd.., de megcsókolt aztán szinte megállíthatatlanul jött ez a vonzalom ez az érzés bennem és nyilván ha ezt tette benne is :/ nem tudtuk fékezni magunkat iggalmas volt számára is és számomra is a helyzet és benyult a nadragomba ő többet szeretett volna nem részletezem ,de nem hagytam, mert mégis csak a bátom haverja és elég szar érzés ígyis, hogy ez történt ott náluk a haverjával.. most igazából nem tudom mit tegyek... tökre vonz ez a dolog vele,de nem tudom, hogy bele menjek e vagy sem. Tudom most sokan leri......oztok meg igy ugy amugy,de szerintem senki se szent mindenkinek van az életébe olyan amire nem büszke és tudom, hogy majd írjátok azt is, hogy akkor miért vagyok együtt a barátommal...


2020. jún. 21. 14:52
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
a kocka el van vetve!!! ...... a barátoddal a kapcsolat már nem sokáig húzza... de a nyomulós sráccal sem az esküvőről ábrándozik veled..... tégy ahogy jónak látod de szerenitem ne alázd meg a "barátod "szakíts és éld ki magad szépen csendben és majd a sors hozza a nagy ő-t is elöbb utóbb... 51F
2020. jún. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
32%

Mégis mi miatt kezdték el tömegesen eldobni a tisztességüket maguktól a nők?


Hagytad, hogy kishíján megdugjon a barátod barátja és utána vadidegenektől kérdezel, hogy most mi legyen. Mégis milyen választ vársz erre?

2020. júl. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
54%

Én is azt javaslom hogy szakítsatok, illetve remélem ez már megtörtént.

A haver csávó valószínüleg odébb áll ha a tiltott gyümölcs varázsa elmúlik.


Az eltelt hetekben fejlemény volt? A pasid sejt valamit?

2020. júl. 13. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Velem is fordult elő hasonló ,bár nem ilyen “komoly” szinten. El tudom képzelni mit érzel és azt is tudom hogy nagyon nehéz helyzet ez. Nyilván lehet szidni téged ,de azért a barátod haverjától sem éppen korrekt.Szerintem amennyi történt az még elmegy ,de most állj meg és gondold át:szereted annyira a barátod hogy nem érdekelnek más pasik ,ha izgat akkor sem vagy ha jobban imponál más ,akkor szakíts! Szerintem megcsalni ennél jobban nem érdemes mert nem csak a barátodnak nagyon rossz ,de te is csak őrlődni fogsz rajta.Szóval a döntés rajtad áll ,ha gondolod beszéljetek róla barátoddal is ,az segíthet!

U.i: én a barátom mellett döntöttem ☺️

2020. aug. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
60%

Donts kettejuk kozott...

Ez az elore megfontolt felreluras meg rosszabb, mintha hirtelen reszegen jonne. Ez nem egy hiba, ez szandekos eib@nckodas.. undorito.:)

2020. aug. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
72%
Nincs gyerek, kozos haz. Fiatalok vagytok. Tedd, amit kivansz. Milyen ki gerinces, ki nem?! A halalos agyadon megbanod, mit hagytal ki.
2020. nov. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén szólva nem értem mit keres itt a kérdés. Az ellenséges légkört se értem igazán. Szegény lány dilemmában van és örlődik a történteken. Értem hogy egyesek ellenzik a cselekedeteit. De ha már rosszul érzed magad amiatt ami történt akkor már biztos hogy nem volt jó ötlet. Önts tiszta vizet a pohárba. Ha komolyan gondolod a jelenlegi kapcsolatod akkor őszintének kell lenned pároddal. És szerintem ez a téma harmatokra vonatkozik nem a netre.
2020. nov. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Végül mi történt?
2021. jan. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
0%

18#

Ugy tudom ,egy rakövetkező buliban végül 4 en partiba durrantoták.A két srác es masik ket haver.

2021. jan. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
0%
Mit akarsz??! Felmentést?! Vagy vezekelni te ribaanc?! :-))) komolyan: sztem hallgass a szívedre.
2021. jan. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!