Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rosszlányokon olvastam az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszlányokon olvastam az egyik lány leírásában hogy vállal orgazmuskontrollt. Ez hogy kell elképzelni, hogy csinálja. Azt tudom hogy ezzel azt éri el hogy nem megyek el, de hogy csinálja?

Figyelt kérdés

2020. jún. 22. 09:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Elkezdi verni, majd mikor elélveznél, abbahagyja, így nem enged azonnal elélvezni. Ezt párszor megcsinálja, hogy jól kikészítsen, és a végén egy nagyot durranj.
2020. jún. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha nem mondom neki akkor honnan tudja mikor élveznék el?
2020. jún. 22. 10:58
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Van annyi tapasztalata, hogy észrevegye mikor jársz közel ahhoz, hogy elélvezz és azelőtt nem sokkal szünetet tart.
2020. jún. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ha ezt többször megcsinálja velem az rossz érzés?
2020. jún. 22. 16:11
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Jo érzés foleg a vege
2020. jún. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vagy rádrak egy erényövet, és úgy izgat. :) Akkor főleg nagyon kikészülsz a végére, mert még merevedni se tudsz az övtől, vagy legalábbis csak alig.
2020. júl. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!