Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, titeket izgat, ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, titeket izgat, ha a lány szex közben magához nyúl?

Figyelt kérdés
Sokáig nem mertem szex közben magamnak csinálni, mert féltem, hogy megszólna érte a srác (nem tudom miért, volt bennem egy ilyen gázt), de csak így tudok eljutni szex közben a csúcsra. 22/L

2020. jún. 22. 19:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Képzeld! Az én pasim nekem nem engedi.. Pedig én is úgy tudok csak elmenni, ha ott simogatva vagyok. Néha ő piszkál közbe, de akkor meg nem tud úgy hozzám nyúlni, hogy el is menjek miközben bennem van. Így vagy előtte simogat vagy utána. Pedig kipróbánám, hogy közbe magamat simogatom.
2020. jún. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
67%
Ilyen hülyeséget, hogy nem engedi a pasi! A legjobb dolog ha egy nő masztizik közben! Főleg ha másképpen nem tud elmenni!
2020. jún. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nagyon szeretem. Azt mondja nincs szüksége rá én mégis szoktam kérni.
2020. jún. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nagyon is!
2020. jún. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
11es vagyok. Azt mondja úgy érzi, akkor rá nincs szükség. Ezt egyedül is tudom intézni :/
2020. jún. 23. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nem gáz, az a gáz ha partnered nem tudja elfogani hogy neked csak így megy.

F

2020. jún. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!