Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nem érzitek sértőnek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nem érzitek sértőnek, ha szex közben a srác rendszeresen magához nyúl kézzel?

Figyelt kérdés

Próbálom úgy megfogalmazni hogy ne tiltsák itt le.

Én sértőnek tartom, amikor partnerem a szerszámát kézzel izgatja, és nem rám bízza az ő örömforrását. Úgy érzem vagyok annyira vonzó, hogy látványommal és viselkedésemmel felizgassam, vagyok olyan jó az ágyban, hogy eljuttassam a csúcsra.

Ráadásul mindez miatt többnyire önmagukkal vannak elfoglalva.

Miért csinálják ezt a pasik? Már a harmadik ilyen barátom van. Kezdek kicsit kiábrándulni. Ez általános jelenség vagy csak én fogom ki mindig a béna férfiakat?



2017. jan. 25. 10:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem veled lehet gond, mivel én ilyet még nem tapasztaltam (de nem is hallottam az ismeretségi körömben)... Bocsi ;)
2017. jan. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%
Általában ha béna a csaj, akkor kell kicsit rásegíteni.
2017. jan. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
76%

Nincs benne semmi...ha előtted maszturbálna, akkor is magához nyúlna..

Szerintem inkább az önérzetedet bántja ez, de tök feleslegesen...

2017. jan. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez teljesen normális. Én is, és még sokan mások is igy csinálják. Ne aggódj, nem arról van szó, hogy ne lennél jó, nanem pont arró, hogy a barátod szeretné a legjobb formáját hozni. És az is teljesen normális, hogy ennek érdekében mindent megtesz. Pl, ha kiszárad a szája a barátodnak, nem várja el senki se, hogy megnyald helyette az ajkát, vagy igyál helyette. Tüsszenteni se akarj helyette.

Szóval ne gondold túl a dolgokat.

2017. jan. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
81%

te most arra gondolsz, amikor izgalmában néha kicsit húzogatja amíg bámul téged?

Ez kb olyan mint amikor a lány turkál a hajában, a mellét markolássza vagy a csiklójához nyúl.

Te azt akarod, hogy ne legyen melletted teljesen felszabadult és ne élvezzen, mert csak te adhatsz élvezetet? Akkor a megoldás, hogy jobban adod, annyira jól, hogy nem akarja magának csinálni.

2017. jan. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
én akkor nyúlok magamhoz ha a lány nem elég jó. Lehet azzal van a probléma, hogy te csak jónak és vonzónak gondolod magad de az aktuális párod viszont nem! :) sry :)
2017. jan. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Kérlek áruld el a korotokat!
2017. jan. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Én csak akkor, ha nem foglalkozik velem, mert éppen pl. a haját köti össze...

Vagy ha nem otthon vagyunk és úgy érzem hogy vagy egy óráig bírnám ha szopna, de nincs annyi időnk.(meg így ő sem fárad el annyira)

2017. jan. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem hiszem ,hogy ez egy jól működő kapcsoltban gond lenne. Persze helyzet függő pl ha a szex közben én magamhoz nyúlok miközben ő élvezettel nézi ,hogy én maszturbálok kézzel vagy vibrátorral a látványtól begerjed és ő is elkezd maszturbálni. Fantasztikus élmény tud lenni ,hogy arra maszturbál, hogy én élvezem a testem . Nappal világosban a legjobb amikor látod az arcát a partnerednek. Szerintem így is nagyot élvezhet mind két fél. Előjátéknak is szuper a befejezés bármi lehet akár így ,akár úgy belém hatol vagy én juttattom el csúcsra számmal. Vagy csak a heréivel játszom miközben ő maszturbál.
2017. jan. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

én sem tapasztaltam még ilyet.

N22

2017. jan. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!