Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen gyakran maszturbáltok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyakran maszturbáltok irodában, munkahelyen ... kaptak e rajta ... izgat-e a munkahelyi sex, benne lennél e akár kapcsolatban is hasonló huncutságban ..?

Figyelt kérdés
kérlek kort és nemet írjatok Köszönöm

2020. jún. 23. 12:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Benne lennék.40/F.
2020. jún. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

én még sose csináltam,de kipróbálnám


31/N

2020. jún. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Néha ott masztizok. Nem buktam még le. Szexbe is benne lennék. 28 f.
2020. jún. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

néha maszti van ott, szex nem volt, de más munkahelyén benne lennék


27F

2020. jún. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A munkahelyi szex elképesztően izgalmas, mindenkinek csak ajánlani tudom. A párom, mivel a főnököm(alapból ott találkoztunk és lassan szerelem lett, csakhogy ne legyek akkora ribi xd) sokszor hív be magához, hogy aztán az asztalon szexeljünk. Olyan is van hogy éppen masztizás közben nyit rám..nem nehéz kitalálni hogy utánna mit csinál:-D


25/N

2020. jún. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek #2 ha nagyon szeretnéd nagy szeretettel jelentkezem :D Én régebben gyakran mostanában már sajnos nem sexelek itt bent bár megtehetném az irodámban :)
2020. jún. 23. 13:44
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Maszti előfordult már még ha nem is gyakran, nem kaptak rajta. Munkahelyi szexben nem lennék benne, csak a párommal. 37/N
2020. jún. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha belegondolok, 4 férfivel volt dolgom már a munkahelyemen. De már közel 15 éve itt dolgozok.:)

Az első csak rám feküdt, kicsit gyakorlatoztunk, később egy másik helyszínen vette el a szüzességem, a munkahelyen azért nem mertem volna.

A másik csak kívánt, csók volt, de nem mentünk bele mélyebben, mármint a munkahelyen. Más téren és máshol viszont nagyon is elmélyítettük a dolgokat.

Sok év múlva lefeküdtem valakivel a munkahelyemen, este, amikor mindenki elment. Egyáltalán nem sült el jól, mert túlparázta a helyszínt és fel se állt neki rendesen.

Aztán volt még egy csók valakivel. Az volt a legjobb mind közül.

Egy időben nagyon izgatott a gondolat. Most már azt hiszem, kellően kiábrándult vagyok és nem vágyok erre.

2020. jún. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!