Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen érzés a partneretek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés a partneretek meg nyalja a puncidat?

Figyelt kérdés

Milyen érzés?

Milyen érzés az ujazas?

18/L



2020. jún. 23. 20:08
 1/4 anonim ***** válasza:
36%

Ezt nem inkább kipróbálni kéne?

Szuper érzés, legalábbis a csajok nagyon élvezik.

Segithetek? F 😉

2020. jún. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Megfáradt Vándor válasza:
65%

A nyalás mindkét félnek élvezet, már ha jól csinálják, és a nuni is finom, szaftos! :)


A sima ujjazás viszont nem nagy kaland a nőnek. Annál inkább egy jól végzett G-pont masszázs! Volt olyan partnerem, aki ezzel a technikával velem tudta meg, hogy képes a spricces orgazmusra. ;)


32/F

2020. jún. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A nyelv puha, rugalmas, mégis határozott. Jó érzés ott :) Nem hasonlítható más érintéshez.


Az ujjazás... Hát az nem nagy szám, legalábbis szerintem.

2020. jún. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
38%

Írok én is egy másik nézőpontot hozni, mert sokan inkább eddif a nyalást díjazták, de én speciel jobban kedvelem ha ujjaznak, pontosabban, ha csiklómat izgatják és ujjaznak. De lehet csak nem

volt még túl jó élményem, vagy nem nyaltak ki rendesen. Úgyhogy kinek, mi. 19/L

2020. jún. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!