Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexbol tudtok kovetkeztetni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexbol tudtok kovetkeztetni arra hogy mit erez a partneretek?

Figyelt kérdés

Ugy ertem hogy ahogy hozzad er kozben, rad nez stb..Egyertelmu tudd lenni, mindig?

Ha csak szex, szerelem, esetleg hogy csak muszaly pl elunt kapcsolatokba stb.



2017. júl. 26. 21:10
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Mondjuk én az érzéseiből szoktam következtetmi, hogy lesz szex, de asszem, túl ódivatú vagyok.
2017. júl. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem lehet. De bármikor el tudnám játszani egy bugyuta nőnek hogy azt higgye mennyire odavagyok érte és tisztelem stb blooáááhh

Ilyen trógerkedéseket kell betanulni mert ők ezekből ítélnek, szánalom.

2017. júl. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Igen sajnos mindent meg lehet játszani. Ahogy egy nő megtudja játszani az orgazmust ugyan úgy egy férfi megtudja játszani azt h szeret szex közbe közbe semmi .
2017. júl. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Szerintem orgazmust se lehet megjatszani ugy ha valaki igazan ismer.. Eszre fogja venni hogy a lany csak "dobalja" magad de nem ver gyorsabban a szive, szaporabb a legzese stb..

Gondolom, de lehet tevedek:D

Ahogy ezt, ugy a szerelmet se teljesen.. Szavakkal igen meg latszolag, de biztos vannak olyan erintesek stb ami egyertelmuve teszi ezt is.

2017. júl. 26. 21:33
 5/9 anonim válasza:
Aki tapasztalt a szexbe hidd el megtudja játszani úgy h a több éves partnere ne vegye észre
2017. júl. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem most lett vége egy majdnem kapcsolatnak. Kiderült hogy soha nem is szeretett, de azért lefeküdt velem. Ő rajta azt vettem észre,hogy nem mosolyog sosem közben, hanem teljesen komolyan szexel, illetve amikor először feküdtünk le, kutyapózban húzta a hajam..annak ellenére ,hogy nem tudhatta hogy szeretem -e.
2017. júl. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nyugi a dugipajtid nem szerelmes beléd,csak te!!!
2017. júl. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az orgazmus sokszor nem mondja meg, ne ebből indulj ki, nem csak a szerelmeddel tud orgazmusod lenni, még akkor sem ha csajnak van.

Lehet a csajnak akkor van a legnagyobb orgazmusa, amikor olyan pasival van, akit nem szeret, mert ettől felszabadul, "él a mának" és teljesen csak a szexre figyel. Ne olvass bele többet mint ami.


Az érzelmek a szexen kívül látszódnak a legjobban, mikor a kedélyek elcsitulnak, na akkor látod, hogy mit is érez irántad a másik.

2017. júl. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!:)
2017. júl. 27. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!