Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, mi volt a leghihetetle...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi volt a leghihetetlenebb hely, vagy szituáció amiben oráloztatok?

Figyelt kérdés

2020. jún. 24. 07:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Fesztivalon satorban a baratomat
2020. jún. 24. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Állatkertben összel a párom a mosdóba... Illetve vonaton
2020. jún. 24. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Játszótéren este, és esküvői felvonuláson a kocsiban
2020. jún. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%
Próbafülke illetve lépcsőház.
2020. jún. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Piknikezés egy forgalmasabb hegyes részen. (Egy fa tövében voltunk ,körben bokrok,így nem láttak ránk,de voltak jópáran)

23L

2020. jún. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Próbafülke
2020. jún. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
84%

Velem pont tegnap előtt történt egy ilyen eset. Azt tudni kell, hogy szuz vagyok, és sosem csináltam meg csak ilyet sem korábban.

Találkoztam egy sráccal, úgy indultam el otthonról, hogy nem lesz semmi.

Leultunk egy parkban, ahol nem voltak túl sokan. Először csak beszélgettünk, csokólóztunk, elkezdett fogdosni.

Nagyon be indultam tőle. Rarakta a kezem a farkara, simogattam, markolgattam neki. Kerestünk egy meg kihaltabb helyet, de ez elég nehéz volt a belvárosban. Végül találtunk helyet, de így is csomó panel volt körülöttünk, mindenhonnan oda lehetett látni, meg néhányszor jöttek emberek is azért.

Leszoptam, ő meg megujjazott. De nem bántam meg.

2020. jún. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mozi hátsó sor.
2020. jún. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!