Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Örömlányon kívül hol találhato...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Örömlányon kívül hol találhatok olyan lányt aki elvenné a szüzességem?

Figyelt kérdés

Elvileg nem vagyok ronda. Ezen az oldalon volt akitől kértem véleményt.

Nem vagyok jó az ismerkedésben, meg nem is vagyok olyan közegben ahol lennének lányok.


23 éves vagyok, nem vagyok elhízott, sem vagyok igénytelen..

Azért nem akarom prostival mert szerintem undorító hogy már több száz férfival volt.


2020. jún. 24. 15:23
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Menj el egy buliba. Ha nem vagy igenytelen es ertelmes mondat is kijön belőled élesben,akkor pár ital, pár bók és “sajnos” ma már viheted is a csajt!
2020. jún. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kíváncsi vagyok, hogy hogy nézel ki
2020. jún. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%
Csajozz be. Menj ismerkedni lányokkal. Buliban, suliban, munkahelyen, stb...
2020. jún. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
67%
Menj buliba, ismerkedj csajokkal. Ha normálisan nézel ki, és normálisan is viselkedsz, akkor össze fog jönni 😉
2020. jún. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!