Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy törékeny, vékony lánnyal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy törékeny, vékony lánnyal is mertek vadak lenni fiúk? Vagy úgy értek hozzá, mintha porcelánból lenne?

Figyelt kérdés
Én ilyen vagyok, engem keményen nem nagyon tudott d.gni egyik barátom sem.
2020. jún. 24. 19:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát attól, hogy vékony vagy, nem vagy te sérülékenyebb, mint aki kevésbé vékony, szóval mernék há.
2020. jún. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Miért ne?

Nem az számít hogy vékony.

F

2020. jún. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Volt már aki igényelte...
2020. jún. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Vékony vagyok, de a pasik eddig tudtak velem vadulni.
2020. jún. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 StevenUp ***** válasza:

Ez attól függ hogy mennyire ismer az ember.

Alkalmi kapcsolat esetén persze hogy úgy bánnék veled mintha porcelánból lennél, hiszen nem tudom hogy mit bírsz, mit igényelsz, viszont tisztában vagyok a méreteimmel. És itt nem feltétlen a farkamon van a hangsúly...


De egy hosszabb párkapcsolatban simán benne van az hogy tudom hogy mennyire nem vagy cukorból és olyankor az ember szívesen vadul meg kicsit és olyankor jönnek a lehetetlen helyeken való akár rövidebb de vadabb dugások is

2020. jún. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha bírod akkor simán.
2020. jún. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is nagyon vekony vagyok, de ez nem akadalyozta meg a pasikat, hogy vaduljanak velem ;)
2020. jún. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
ugyan úgy megbaszom
2020. jún. 25. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!