Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miert erzem ugy tobbszor,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bplaszlo kérdése:

Miert erzem ugy tobbszor, hogy keves vagyok sex kozben a paromnak meretileg? Marmint azt erzem, hogy egy nagyobb farku ferfit jobban elvezne? Volt mar valaki hasonlo helyzetben?

Figyelt kérdés
Nekem allva 15 cm es 4 cm vastag
2020. jún. 25. 04:10
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
megmondom: Azért érzed, mert unatkozol és szeretnél kizökkenni a komfort zónádból. Azért is érzed, mert titokban te úgy gondolod, hogy ő jobbat érdemel ezért keresel valami magyarázatot, valami fogd-meg indokot, hogy igazat adj magadnak. És persze a másik: titokban arra vágysz, hogy igaz legyen a fantázia, mert gerjedsz rá, még akkor is ha nem így van
2020. jún. 25. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
81%

A méreted teljesen átlagos. A méretnél többet számít hogy melyik férfihez "tartozik" és hogy használja. Te pedig ebben a legjobb vagy a párod számára, mert olyat nyújtasz neki - érzéseket, biztonságot, figyelmességet - amit más férfi nem.

Ne legyen önbizalomhiányod, hanem menj tovább ezen az úton, ugyanúgy figyelj rá és szeressétek egymást. Egy dildóra meg ne legyél már féltékeny!

2020. jún. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
19%

Én ugyanígy vagyok ezzel kedves kérdező.Mi is már hosszabb ideje vagyunk együtt és már az első alkalmak után azt kezdtem érezni hogy nem vagyok elég nagy neki, nem töltöm ki rendesen...illetve a kezében is kicsinek érzem magam.Természetesen többször leültem vele átbeszélni ezt és az elején mindig azt kaptam hogy "igen persze hogy elég". Így ment ez egészen addig míg el nem kaptam ezzel a beszélgetéssel egy kicsit beivott éjszakán ahol elmondta hogy egyrészt az előző palijainak mind nagyobb volt másrészt meg hogy nincs baja az enyémmel mert el tud menni tőle de azért lehetne 1-2 centivel nagyobb.Egy időben gondolkoztam rá van e valami "megoldás" aztán eszembe jutott hogy ha valamivel elszorítod akkor kicsit megdagad a farkad és hát szomorú lettem amikor felismertem hogy ég és föld a kettő mert sokkal gyorsabban is megy el és jobban is élvezi.Most mondhatnánk hogy happy end itt a vége fuss el véle...a probléma ott van hogy ezt nem lehet mindig játszani mert, nem feltétlenül egészséges az érhálózatra nézve a másik pedig hogy még így is érzem hogy lenne hely amit még tudna élvezni.Egy másik felismerésnek fogható fel hogy nem igazán van női ismerősöm de ami vicc neki se aki az átlagosra "gerjedne"...itt ne érts félre a legtöbb nőt az átlagossal is ki lehet elégíteni csak épp több időbe telik mivel nem hordozza magában azt a maszkulin vonást(külső) és fizikai érintkezést(adott pontok egyszerre történő megfelelő nyomással való ingerlése) amitől gyorsabban nedvesedne és elélvezne a szíved hölgye.


Sokaktól hallottam én is hogy nem a méret számít hanem a technika, és igen egy alapvető készség kell még egy nagy mérethez is de ahogy írtam minél nagyobb annál kevesebb idő lehet szükséges az előjátékhoz(függ a nedvesedéstől de sikosítóval áthidalható) ami korreál az olyan tanulmányokkal eredményeivel aminek a lényege hogy a nők egy kaland erejéig a nagyobbat választanák, nyilván egy alig ismert valakinél nem igazán ismered a testét így érdemes maximalizálni a kis lopott örömöd eksztázisának mértékét.


A másik szemszögből ahogy fentebb is írták...igen fontos hogy egy nő biztonságban érezze magát egy férfi mellett viszont ebben inkább a biztonság a hangsúlyos mint a férfi(itt nem az arany ásás a hangsúlyos hanem az érzelmi biztonság ami mellett viszont lehet hogy elmarad a szexuális kiteljesedés de mivel egy nő nek az előbbi fontosabb ezért évekig is el lehet egy ilyen kapcsolatban avagy szeretőt tart)...ezért van alapja az olyan sztereotípikus vicceknek mint hogy egy nőnek több férfira is szüksége van de fontos hogy ők ne tudjanak egymásról.(legalábbis eddigi tapasztalataim alapján ez nagyon helyt állt.)


A nőket sokkal jobban foglalkoztatja a róluk alkotott társadalmi vélekedés sokan ezért sem fogják megmondani neked(pár kapcsolaton kívül)hogy nem vagy elég nagy mert félnek a stigmatizációtól ami olyan szinten jogos hogy a férfiak gyakran használják a k meg r betűs szavakat ha sértve érzik az egojukat.(párkapcsolaton belül meg nyilván nem akar bántani mert nem tudsz rajta változtatni.)


"A nők nem foglalkoznak annyit a farok mérettel mint a férfiak". - Ez így van mivel nem nekik kell vele teljesíteni azonban őket is nagyon is érdekli és van hogy ők is szorongnak nehogy kisebbet kapjanak mint amire szükségük van mert ez kellemetlen színészkedéssel is járhat a kisebb vagy nem kielégítő orgazmusról(mert hogy ilyen is van) nem is beszélve.


Önmagában már az is egy jel hogy a barátnőd 20 centis vastag dildoval kényezteti magát.A szex,szexualitás és az ahhoz köthető dolgok sok mindent elárulnak az emberi természetről...az hogy téged izgat a látvány az természetes hiszen a szeretett személy aki egy gyönyörű nő az éppen gyönyört él át, több mint valószínű hogy olyat amit te nem feltétlen tudsz megadni neki.Sajnos abban is biztos lehetsz hogy nem feltétlenül rád gondol mikor épp ezzel az eszközzel játszik ami igazából megint csak természetes.

Sokszor látni egy egy párkapcsolatnál hogy a párkapcsolati igények találkoznak de a szexuálisok nem és fordítva és mindkettő azt hozhatja magával hogy a pár hosszabb ideig együtt marad ami elég érdekes(tudományos szempontból).

Féltékeny egy dildóra? Egy férfi sosem lesz féltékeny egy eszközre ellenben mivel mi vagyunk az erősebb nem így az egonkat piszkálja ha nem tudunk valamit megadni a nagybetűs "Ő" nek.

Az én méretem egyébként 15 és 16 között van.

Saját véleményem és tapasztalataim szerint(másoké természetesen eltérhet ettől) a nők többségének 16,5(cm) féltől kezdődik és kb 18,5(cm) ig tarthat a léc valamint 4,5 - 5,5(inch) vastagság ig.

Fontos itt is megjegyezni hogy ezek azok a számok amik a legmagasabb "high" ot adhatják egy csajszinak illetve 13-15(cm) és 3,5 - 4(inch) az ami még kielégítheti őket.(SAJÁT VÉLEMÉNY)


Záró szónak csak annyit fűznék hozzá hogy amin én gondolkoztam még az az hogy nálunk férfiaknál ez hogyan működhet?És arra a nyilvánvaló következtetésre jutottam hogy ha egy nő szebb(formásabb,esztétikusabb,nagyobb/mellek,popsi,alak)akkor mi is hamarabb izgulunk fel és talán hamarabb is mehetünk el(nagyobb élvezettel) mint mondjuk egy átlagos nővel.(ez pedig azzal korreál hogy ha a férfiak meglátnak egy csinos nőt akkor egyből a jó nő jelzővel illetik átugorva a teljes belső képet ezzel tudatosítva azt hogy az adott nővel jó lehet a szex.)

2020. jún. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
13as: a vastagság collban/hüvelykben megadva gondolom kerület. Mert ebben az esetben én szerencsésnek mondhatom magam, mert az biztosan megvan 5,5 😁 igaz rövid.
2020. jún. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
78%

13: érdekes a levezetésed, de néhány saját tapasztalat:

- naná, hogy számít a méret, mint ahogy mondtad te is, a perfekt méret, perfekt vastagságot ami a tökéletes helyen tökéletes erősséggel nyomkodja a kívánt pontokat, azt nem lehet tagadni, hogy élvezetesebb mint bármi.

- Viszont a személyiség és az érzelmek a legfontosabbak, ugyanis ha nem a szerelmeddel csinálod, akkor nem számít a méret, mert lehet 100% tökéletes a farkad, ha egyáltalán nem érez irántad érzelmeket, akkor nem lesz jó a szex

- a méret, ami még "kielégítheti őket" szerintem relatív, mert én már egy ujjal is elégítettem ki páromat, pedig nekem vékony, egyszerű ujjam van, a trükk a megfelelő felhúzás előtte.

- A vastag, elszorító farkadat amúgy szerintem azért szerette, mert valami újdonság volt, extra érzés, ami befűszerezte a mindennapos szexet

- ha mondjuk félsz, hogy mondjuk hármasoztok és a másik pasival sokkal jobb a szex, és mondjuk tényleg csináljátok és tényleg nagyobb az orgazmus, ott is inkább a szituáción múlik, a tabun és az újdonságon, mert ha ikertestvér farkatok is lenne, akkor is nagyobbat élvezne, mert tabu dolog.


Végül: az önsanyargatás, hogy lehetne nagyobb, vastagabb a farkam, mert akkor ő is sokkal nagyobbat élvezne, ez ugyanúgy megvan minden emberben, minden szituációban. Lehetnék izmosabb, mert akkor jobban rám gerjedne, lehetne szebb, markánsabb arcom, amitől gerjedne, lehetne milliárdom, attól is gerjedne. Csak a farok témát azért imádják a pasik cincálni, mert azon nem tudsz változtatni és mint tudjuk, az ember imád panaszkodni olyan dolgokon amit nem tud befolyásolni, legalább addig nem kell gondolkozni azokon amiken lehetne változtatni.


amúgy meg a pasi is lehet nagyobbat élvezne, ha a csaj, vékonyabb, kerekebb, csípősebb, mellesebb, nedvesebb és így tovább lenne

2020. jún. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

- Viszont a személyiség és az érzelmek a legfontosabbak, ugyanis ha nem a szerelmeddel csinálod, akkor nem számít a méret, mert lehet 100% tökéletes a farkad, ha egyáltalán nem érez irántad érzelmeket, akkor nem lesz jó a szex.


Na ná hogy nem:

Nem kell komolyabb érzelmi kötődés ahhoz hogy igazán jó lehessen a szex ellenben nyilván rengeteget dob rajta hogy olyan valakivel csinálhatod akitől odáig meg vissza vagy hiszen tobzódni fogsz a boldogság meg a kéj hormonban hála a szerelemnek nevezett drognak.


Attól hogy párkapcsolatban vagy és szereted a másikat még lehet vele rossz a szex az eltérő igények miatt mint például a méret.Ezért is simán lehet hogy valaki akivel csak szeretkezni jársz össze nagyobb orgazmust tud adni mint az éppenséggel szeretett személy erre írtam azt hogy a nőknek a biztonság és a stabil kapcsolat az első.


A méret relatív:

Úgy nézem te is inkább azok táborát erősíted akik szeretik a negatív dolgokat félre tenni ahelyett hogy érdemben megvizsgálnák és a helyén kezelnék őket.

(az hogy nem foglalkozol vele mert te pozitív szemléletűnek vallod magad az nem megoldás hanem szőnyeg alá söprés.)

Nem titok hogy egy nőt nem csak fallosszal lehet kielégíteni hiszen ők is ugyan úgy szeretik a kézi munkát vagy a játékos nyelvet ami igen csak magasra tudja őket repíteni akárcsak minket.

Azonban nem véletlenül van nagy szerepe mind a szexben mint a reprodukciós folyamatban a hímtagnak.Bármennyire is szereti egy nő az ujjadat vagy a nyelvedet még ha nem is tud hüvelyi orgazmust elérni a farkaddal akkor is szüksége van arra hogy nőnek érezhesse magát ezt pedig igényekhez köti.


fűszerezés:

Amiket írtál az elszorításról és a hármasról az is igaz de inkább a hármasra, egy új helyzet mindig megfűszerezi rövid távon az aktust.Viszont önmagában az hogy elszorítom még nem fogja megdobni az élvezetet mivel nem ad akkor tabut vagy sokkot ellenben ahogy nálunk is volt maga az érzet mikor beleült és érezte hogy jobban kitölti, onnantól volt a felismerés hogy "hu, ez azért így más".


Végül:

Amit leírtam az nem önsanyargatás volt hanem sokkal inkább saját tapasztalatokon alapuló ismeretek tehát empirizmus.Ahogy te is mondtad ezzel nem igazán lehet mit kezdeni így nincs értelme tovább szőni ellenben itt feltettek egy kérdést én pedig igyekeztem időt spórolni a kérdezőnek.


Látom az utolsó soraidból hogy nem olvastad végig a kis listámat, és mivel ezt nem tetted meg nem értem hogy minek válaszolsz valamire amit csak félig olvastál el.

2020. jún. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
41%

16: ha ismernél, soha nem neveznél negatívnak, inkább reálisnak. A méret dolgot azért írtam, mert te írtad, hogy szerinted mi a minimum (ami még kielégítheti őket), ami kell az orgazmushoz. Én meg azért írtam az ujj példát, hogy cáfoljam a te minimumodat. Mert tőled az jött át, hogy akinek 12 centi, az nem tud kielégíteni, ami persze nem igaz.


érzelmek:

Persze, ha be vagy zsongva és egy vadidegenre rácuppansz akinek tökéletes a mérete, azzal jó lehet a szex. Viszont nem tudom, hogy valaha kalandoztál e, úgy értem nem kiéhezve ahol "addig amíg lélegzik, megdugom" pasi hozzáállással próbálkoztál, hanem normálisan, mint mondjuk egy lány is ahogy csinálja, hogy szimpatikusnak kell lennie a pasinak, fel kell húznia, különben nincs esélye.

Ha te neked a világ legtökéletesebb farka lenne, odáig jutnál, hogy a csajjal már el is kezded, de csinálsz valamit vagy teszel egy olyan megjegyzést, ami undort vált ki a csajban, örülhetsz, hogy ha nem dob ki az ablakon szőrüstül-bőrüstül, arról pedig nem is beszélve, hogy ha nem gerjed rád, hiába a tökéletes farok, nem fog veled összefeküdni.

És szerintem minden nő nevében beszélhetek, aki már valamennyire is tapasztalt szexben. Inkább választanak egy átlagos farkat, akinek gazdájával vicces, felszabadult, élvezetes a szex, mint egy tökéletes farkat, akinek gazdája semmit nem képes kiváltani bennük undoron kívül. Ha te ez vagy, akkor sokkal egyszerűbb egy Dildóval csinálni, hiszen az is tökéletes, de legalább nincsenek negatív érzelmek.


Végig olvastam a szöveget, de inkább nem ment át amit én akartam megértetni:

Nem a farkadon múlik, hogy kevésnek érzed magad. Azért hiszed azt, mert azt nem tudod megváltoztatni, ezért abban keresed a bűnbakot.

Azért, mert elszorítottad, az szerintem akkor is fűszerezés, mert max a keménységeden változtat az elszorítás, nem tesz hirtelen téged James Deenné méretileg (nekem is van farkam, én is szorítottam már el, nem kell etetni, hogy ezzel nagyobb lesz).

De ugyanezt a hatást el tudod érni azzal, hogy hazamész, se szó, se beszéd, elkapod az asszonyt, leteríted és úgy isten igazából megdugod, mint egy kiéhezett, macsó, erős, magabiztos férfi.

A hatás ott sem marad el, semmi köze a farkadhoz, és ha tényleg jól csinálod, akkor az után nem fogod azt érezni, hogy kevés vagy a párod igényéhez.

2020. jún. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Igen, sok negatív szemléletű ember bújik a realista megnevezés mögé.

És látom továbbra sem dolgozod fel érdemben amit írok.


A penetrációs szexről írtam a méret arányokat és azt is leírtam hogy persze egy nőnek lehet a nyelvedtől meg az ujjadtól is eget rengető orgazmusa ha szereti azt és épp abban a "mood" ban de ez többnyire nem így van és rengeteg nőnek ezek az első körös orgazmusok szinte a petting részét képezik.


A szimpátiának az nyilván alapnak kell lennie de mi itt most nem az ismerkedős fázisról beszélünk hanem a szigorú értelemben vett szexuális kielégülésről.

Nehéz elhinni hogy te még sosem hallottál nőktől olyanokat hogy azon panaszkodnak hogy van egy tök helyes meg rendes pasi aki nagyon odaadó az ágyban tehát nyal meg ujjaz ahogy kéred de utána jön a "De" szócska....és kiderül hogy nem kielégítő vele a szex mert egyszerűen kicsi a cerka vagy hosszú de vékony...a jelenlegi barátnőm is rengeteg ilyet mesélt és szinte az összes lány ismerősömtől hallottam rá sztorit.


Ahogy arról is rengeteg sztori szól hogy ott van az az idióta srác aki nem annyira helyes de mégis jó vele a szex mivel tudja is használni azt hogy jól van megáldva...így vissza vissza járkálnak hozzá csak panaszkodnak hogy unintelligens hím egyed.


Szerintem elég erős hogy te pasiként "minden nő" nevében nyilatkozol.

Az a probléma hogy lehetsz a világ leghelyesebb faszija a legjobb testtel hanggal, egzisztenciával a legjobb belső értékekkel aki igazán feltudja húzni a nőjét ha kell....de mit ér ez az egész ha lekerül a nadrág és ott fityeg egy 11-13 cm es kis "titán".Rendkívül lelombozó meg vágy gyilkos tud lenni és ezt tényleg csajok mondták.


"Nem a farkadon múlik, hogy kevésnek érzed magad."

Tényleg nem mert ha nem elég akkor nem elég lehetsz te bármennyire pozitív akkor is kevés lesz(a farkad és nem a személyiséged).


"én is szorítottam már el"

Ja hát amikor a barátnőd mondja hogy így tényleg nagyobb meg te is érzed hogy jobban kitöltöd akkor tuti kamu...valamit rosszul csinálsz szerintem.


"Ugyanezt a hatást"

Egy hatás általában rész elemekből épül fel és akkor lehet "kimaxolni" az élményt ha minden részlet stimmel.Lehetsz te nagyon kanos meg macsós kedvedben aki haza megy és majd ő jól megmutatja milyen a domináns férfi és lehet hogy ez nagyon tetszeni fog a párodnak és orgazmushoz is juttatod vele csak hogy a szexnek is van minősége amiben legalább annyira számít a fizikai adottság mint a szellemi hozzá állás sőt valójában a fizikai adottság hangsúlyosabb csak hogy vissza reflektáljak a fenti sztorikra.


Az a baj ezzel hogy a nők pontosan az ilyen férfiak miatt kénytelen hazudni mert egyébként érthetően a legtöbb ezt nem tudja feldolgozni...össze roppan és utána a világ összes nője egy nagy farokra éhes ribi lesz számára...azért érthető ez mert a fallosz az mindig is a férfiasság jelképe volt és lesz is(a római szobrokat hagyjuk ki ebből mert ott egy hasonló propaganda ment mint a mai afrikai népekkel szemben).


A még kielégítheti rész alatt én azt értettem hogy egy kisebb méret is kielégíthet egy nőt de az orgazmus ideje nem lesz olyan hosszú valamint az intenzitása sem lesz annyira erős nyilván mert kisebb az inger.

2020. jún. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!