Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan, hogy egy lányhoz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy egy lányhoz túl jó egy pasi vagy fordítva és mégis bejönnek egymásnak?

Figyelt kérdés

Randiztam egy sráccal és nagyon helyes volt. Én inkább átlagos lánynak mondanám magam. És valahogy attól félek, hogy ő túl jó hozzám. Pedig nem szokott érdekelni a külső, mert mindig a belső értékeket nézem és eddig úgy tűnik, hogy azok nála is rendben vannak. Viszont tali után megbeszéltük, hogy mikor találkozunk legközelebb, amit ő hozott fel nem én. És ebből arra következtetek, hogy nem voltam neki közömbös. És még az is közre játszik, hogy elég nagy a korkülönbség.

Szerintetek lehet belőle valami attól függetlenül, hogy nem vagyunk egy “kategória”?



2020. jún. 25. 08:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak a te szubjektív véleményed. Mi van, ha csak azért gondolod magad átlagosnak, mert nem követed a felszínes nőtársaid "szokásait"? Láttam én már olyat, hogy ezért bélyegeztek valakit átlagos nőnek, pedig nagyon szép volt, csak éppen szerényen viselkedett és öltözködött. De a legfontosabb, hogy annak a palinak ha szép vagy, örülj neki. Ne az érdekeljen, hogy másoknak mi a véleménye. Nekem is volt olyan barátnőm, hogy a haverjaim átlagosnak mondták, viszont nekem kifejezetten tetszett,
2020. jún. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha az átlagízlés szerint nagyon jó pasi, akkor valószínűleg sok nőnek érezhetően be fog jönni. De ha ő téged választott és van gerince, akkor ennek nincs jelentősége.
2020. jún. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan, hogy "túl jó", mert ennek nincs mércéje, teljesen szubjektív. De ha nagyon rá akarjuk erőltetni a dolgot, akkor mondhatni, hogy nekem pl. túlnyomó többségében 10/10-es nőim voltak és tök átlag vagyok (sőt fiatalon béna is voltam). Szóval nem jelent semmit az ilyen kategorizálás ...
2020. jún. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Röhej ez a nem vagyunk egy kategória kifejezés.
2020. jún. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A szimpátia szubjektív dolog, nincs objektív "pontszámrendszer" tetszel. Ha randira hívott akkor nyilvánvalóan tetszel neki, s neked is tetszik. Akkor meg mire vársz???
2020. jún. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem tudom, igazából interneten ismerkedtünk meg, de külsőre már tényleg az elérhetetlen pasi kategóriába tartozik nálam.

De viszont nagyon jól elbeszélgettünk és közös témánk is volt, mert ő is ugyanarra a szakra járt, mint én most.

Viszont nem tudom elkepzelni, hogy bejöjjek neki.

2020. jún. 25. 15:31
 7/8 anonim ***** válasza:
89%

"A szépség szubjektív dolog" - Well, yes but actually no.

Ez így nem teljesen igazi viszont van benne részigazság.


Társadalom:

Először is van egy szépség standard ami mindenkinél ugyan az, ez azért van így mert mind ugyan annak a fajnak a tagjai vagyunk akiknek az evolúciójában nagyon komoly szerepet kapott a társadalmi és azon belül is a hierarchián alapuló szerveződés.


Egy kis Biologóia:

Az agynak van egy külön csak ezt monitorozó része ami folyamatosan a környezetedet vizsgálja és próbál téged elhelyezni benne, teszi ezt az alapján hogy milyen vissza jelzéseket kap kívülről.

1.(ezért van az hogy egyébként egy szép nő rondának tarthatja magát.)

2.(A kategorizálás azért van hogy képesek legyünk tájékozódni ezért is használunk rendszereket)

2+1.(talán tudod,talán nem, de még a tindernek is van rejtette belső pontszám rendszere)


Miért nem mondhatunk biztosat?

A probléma az hogy egyikőtöket se látjuk itt mivel ez egy anonim oldal és könnyen elképzelhető hogy a te látásod valamennyire szubjektívvá vált mondjuk magaddal kapcsolatban.Ez úgy lehetséges hogy ha pl az "átlagos" lányok kerültek vagy nem barátkoztak veled a suliba mert te túl szép voltál.(ezért is áltak ők egy klikkbe mert hasonlóak voltak).


Saját Példám Pasiként.

A saját példámmal élve, én egy helyes jó kiállású srác vagyok de csak 22-23 éves koromban kezdtem "helyre" tenni magam.Ez azért alakult így mert a lányok a sulikban(igen ezeket utólag megtudtam)nem feltétlen kötötték az orromra hogy egyébként én vagyok a leghelyesebb pasi.(ezt konkrétan megkaptam az mellett hogy nekem van a legjobb fenekem :'D (középsuli vége)).

Nekem csak annyi volt fura hogy az emberek sokkal kedvesebb velem mint másokkal.(Akkor derült ki mikor össze hasonlítottuk az élményeinket ugyan azzal a személlyel való találkozás után.)

Ezeket persze az is erősítette hogy a személyiségem nagyobb részben introvertált.


Szubjektivitás:

Igen van hogy valami nekünk jobban tetszik mint másoknak de ez kevésbé gyakori, ezek olyan fizikai jellemzők amik iránt az érdeklődésünk már gyerekkorban megjelenik... például jobban vonz a szőke haj vagy a fekete vagy egy bizonyos arc forma de ez nem esik bele a standard be.

(abszolút elképzelhető hogy van valamid ami nagyon tetszik a srácnak)


Boldogság:

Elvileg pár tanulmány arra az eredményre jutott hogy akkor vagyunk vagy lehetünk legboldogabbak ha olyan párt választunk magunk mellé aki sok területen is közel áll hozzánk tehát ugyan ott vagyunk az életben, persze ez sem lehet egy aranyszabály de egy afféle arany közép út már inkább.


Saját meglátásom:

Több dolog is játszik.Az egyik hogy te látod magad máshogyan ami nem feltétlen a te hibád és valójában te az ő kategóriája vagy avagy talán még annál is jobb(szebb).

A másik ami lehetséges hogy a fiú az önbizalom hiányos(nincs valós képe magáról) és ezért nem a saját "kategóriájából" választ, persze ezzel nem megbántani szeretnélek inkább segíteni kibogozni a benned lezajló dolgokat.

Azt tudom mondani hogy egy próbát megér de érdemes figyelned a jelekre amik igazán láthatóan az első pár hónap után szoktak jelentkezni(saját tapasztalat).


Minden ellen szólva:

Láttam már mindkét oldalon olyan párosításokat ami egyszerűen hihetetlen volt számomra szóval bármi lehet.(persze bele látni ezekbe a kapcsolatokba nem volt alkalmam)

2020. jún. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm. Igazából nincs önbizalom hiányom nem erről van szó, és szerint valós önképem van magamról. Csak tapasztalatból beszélek. Nem vagyok vékony, de sportolok és izmosabb testfelépítésem van egy nagyon kicsi felesleggel, amivel amúgy nekem semmi gondom nincs, mert én így szeretem magam. Ő viszont vékony magas, nem egy sportoló alkat és nagyon férfias arca van.

Így úgy gondolom, hogy az utóbbi meglátásod lehetne jó, de nekem ő nem tűnt önbizalom hiányosnak. Minden esetre nagyon szépen köszönöm a válaszod, nagyon sokat segítettél megérteni.

2020. jún. 25. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!