Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha "mutatós menyecske" szóössz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha "mutatós menyecske" szóösszetételt megkapnád egy felnőtt oldalon a meztelen képeid alatt mennyire tetszene mint komment?

Figyelt kérdés
Esetleg kifejthetitek mit gondolnátok.

2020. jún. 25. 09:41
A kérdező szavazást indított:
Tetszne.
Nem érdekelne különösebben, ez se rosszabb mint a kinyalnálak.
Nem tetszene.
17 szavazat
 1/9 kisördög1 ***** válasza:
75%
Ez dícséret, szóval örülj neki
2020. jún. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Jól esne, mert tudom pozitívnak szánja, viszont nem érdekelne maga aki írja, mert aki ilyen kifejezéseket használ, azzal nem vagyunk egy korosztály. Legalábbis gondolkodásilag. Számomra legalábbis ez inkáb olyan régimódi.
2020. jún. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 kisördög1 ***** válasza:
100%
2-s: és ha a kifejezéssel csak vicces akart lenni?
2020. jún. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én sem gondolnám ennyiből hogy "régimódi" lehet vicces akart lenni mint felettem írták, vagy választékosabb a szókincse. :D
2020. jún. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 kisördög1 ***** válasza:
100%
De hogy került a meztelen képed egy felnőtt oldalra, melyik az?
2020. jún. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát aki a meztelen képeit feltölti egy felnőtt oldalra az örülne neki (azért töltötte fel), bár szerintem a mutatós menyecske kifejezés lenne a legenyhébb amit odaírnának :)
2020. jún. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

A néprajzi lexikon szerint menyecske a fiatalasszony egyes vidékeken első szülés előtt, máshol 28-30 éves koráig. Ha 30-as anyukaként kaptad, akkor már mindenképpen dicséret.

[link]

2020. jún. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 kisördög1 ***** válasza:
MIndenképpen köszönjük a tudományos megközelítést és magyarázatot
2020. jún. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Barmelyik idosebb proli tudna mondani neked.
2020. jún. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!