Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szeretem volna megdönteni egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem volna megdönteni egy menyecskét, de a rutintalanságombol kiindulva, lelépet a nő. Mondta gyakoroljak és majd talán utána lehet rola szó. De hogy gyakoroljak ha lelépnek a nők?

Figyelt kérdés
2018. febr. 15. 14:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegyik lép le. A nők között is van aki szereti a tapasztalatlan kezdő srácokat. Próbálkozz! F.
2018. febr. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát akkor ezek a nök engem nagyívbe elkerülnek:-)
2018. febr. 15. 15:33
 3/7 anonim ***** válasza:
80%

Szia, próbálj máshogy közelíteni fejben a témához és a nőkhöz. Ha esetleg nem megdöngetni szeretnéd, hanem szeretkezni vele, odafigyelve a hangulatra, alaposabb előjátékra és az ő orgazmusát előtérbe helyezni.

Ha így teszel akkor szívesen tölti veled az idejét, sokkal toleránsabb a bénázást illetően, szívesen tölt veled időt és lelkesen oktat...Hajrá drukkolok! :)

2018. febr. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia, próbálj máshogy közelíteni fejben a témához és a nőkhöz. Ha esetleg nem megdöngetni szeretnéd, hanem szeretkezni vele, odafigyelve a hangulatra, alaposabb előjátékra és az ő orgazmusát előtérbe helyezni.

Ha így teszel akkor szívesen tölti veled az idejét, sokkal toleránsabb a bénázást illetően,és lelkesen oktat...Hajrá drukkolok! :)

2018. febr. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi megfogadom a tanácsod! A nagyok azt mondják h sose mennyek csöre töltve egy randira, nehogy idö ellöt.....! Hát kitudja:-)
2018. febr. 15. 16:00
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

gyakorlás:

1: szerezz barátnőt, szexelj vele jó sokat, értsd meg, hogy mi kell a nőknek, majd ha már nem megy a kapcsolat, akkor szakítsd

2: ismételd meg olyan 4-5ször

3: tapasztalt vagy

2018. febr. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt olyan lány aki rámszólt, hogy finomabban, mert túl erősen nyalom. Ugyan arra másik meg, hogy ne ilyen lagymatagul és erősebben! Magára az aktusra is áll ez. Van akinek ugyan az fáj és van akinek meg ugyan az kevés. Nem mindenkinek ugyan az kell. Van aki imádja, ha a nyakát csókolják, van aki rühelli. De ez szerintem fiúkra is igaz. Hallottam ismerősöket, hogy nekik ez-az mennyire jó, nekem meg tudom, hogy az nem élvezetes. Persze sok dologban hasonlóak vagyunk, de nincs szerintem erre konkrét recept. Lánnyal és fiúval is előfordulhat, hogy a legnagyobb lepedőakrobatának gondolja magát, meg mennyire tapasztalt és közben meg összejöhet egy olyan féllel, akihez baromira nem passzol.
2018. febr. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!