Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik még olyan lány rajtam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik még olyan lány rajtam kívül aki csak és kizárólag a házasság kötés után hajlandó szexuális kapcsolatot létesíteni?

Figyelt kérdés
2020. jún. 25. 18:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
74%
Nekem mondjuk alapból nem is vonzó, ha egy lány teljesen tapasztalatlan. A szüzesség meg nem egy érték, csak egy állapot. Semmi kihívást nem látok benne, hogy ezen az állapoton én változtassak. Nem lesz egy nő attól több vagy kevesebb, ha szűz vagy nem.
2020. jún. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonymousreview60 ***** válasza:
70%

A szüzesség addig volt érték, amíg gond volt a fogamzásgátlás, mert a szüzesség megőrzése igazolta a gyerek származását és a leendő feleség alázatosságát. Hogy aztán a férjükre unva hányan csábítottak el egy aratót a boglya árnyékába, az már más kérdés.

A szűz lány olyan, mint a hófehér papír: szép, de nem azért van, hogy ne írjunk rá, és valamelyikre töltőtollal, másikra csak golyóstollal érdemes írni.

2020. jún. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Persze! Hülyéből nemcsak egy szokott lenni. :D
2020. jún. 26. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Álljunk meg egy szóra! Szerintem a bolygó lakosságának többsége része ment szüzen férjhez. Ma is több milliárd ember él olyan kultúrában, ahol a szülők választják a párt. Pár évtizede mindkettő többnyire így volt Magyarországon is... mielőtt még lehülyéznénk bárkit is kérdezze meg mindenki a nagyszüleit.


Ma az az elvárás, hogy házasság előtt teljesen kiismerjük a másikat. Ez óriási eredmény, nem kívánom vissza a múlt, de a bolygón jelenleg az a normális, hogy házasodsz, aztán megismered a partnert és megtanultok együttélni.

2020. nov. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonymousreview60 ***** válasza:
"a bolygón jelenleg az a normális" A törzsi társadalmakban (amikből már alig van) és egyed kultúrákban (mint India, ahol szintén recseg-ropog a rendszer).
2020. nov. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

14


A megismeréshez hozzátartozik a szexuális megismerés is. Ott is sokminden kibukhat... Pl sosem tudnék olyan csajjal együtt lenni aki arra izgul hogy lehugyozzam, vagy fojtogassam, vagy csak keményen alázzam és dugjam vagy hasonlók, és durvábbak...

2020. nov. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!