Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek olyan nők akik férjnél vannak, jó a házasságuk mégis létesítenek szexuális kapcsolatot másokkal is?

Figyelt kérdés

2016. szept. 8. 06:16
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
10%
Szinte csak olyan létezik.
2016. szept. 8. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
88%

Ahol valaki egy jó házasságban félrekacsintanak, az nem jó házasság és nem szereti a párját.

Ha a feleség nem elégedett az otthoni együttlétekkel és pótol, akkor nem szereti a férjét (mert ha szeretné, akkor inkább műbrokiba ülne). És innentől kezdve, ha valaki nem szereti a párját, az már nem jó házasság, maximum kényelmes.

2016. szept. 8. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem nagyon sok ilyen nő van. És a #2-esnek nincs teljesen igaza szerintem. Attól ha szexuálisan másra is vágyik a nő, attól miért nem szerethetné a férjét? A szex és a szerelem nem feltételnül jár együtt, sőt.. Elég ritka, hogy egy nő mindkettőt egy férfitől kapja meg. 29/N
2016. szept. 8. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
28%
Előző vagyok bocs elírtam. A jó szex és a szerelem nem feltétlenül jár együtt. Így akartam írni.
2016. szept. 8. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
minden létezik, amit el tudsz elképzelni. olyan is létezik amit nem tudsz elképzelni. társas viszonyokra gondoltam
2016. szept. 8. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Igen ilyen történt velem is, összejött velem a drága feleség, csak azt nem hittem, hogy én fogom rendbehozni a házasságukat....
2016. szept. 8. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
92%

Létezik!


Az egy hül.ye tévhit, hogy a házasságban csak akkor jelenik meg harmadik, ha valami nem jó, és már elve a végét járja.

Sokkal inkább fordítva, hogy egy jó házasságban valaki nem tud uralkodni a lába közén, illetve nem tud nemet mondani a kínálkozó lehetőségre, és félrelép. Aztán jön az, hogy elhanyagolja a másikat, titkolózik, ritkul a szex, a párja is érzi, hogy gáz van: a végére tényleg megromlik a házasság.


Akinek a kapcsolata sza.r, az elválik. Ilyen mesésen egyszerű a dolog.

Az a kapcsolat nem sza.r, ahol mindkét fél elvan elégedetten, és addig nincs is kedve válni, amíg nem bukkan fel az a bizonyos harmadik.


Az a másik fele, hogy sokan nem fogják fel, hogy a jó házasság nem olyan, mint a mesékben és a filmekben. Igenis vannak szürke hétköznapok, hullámvölgyek, kisebb összezördülések, viták a gyerek miatt, stb. Ettől még nem kell egyből elásni, hogy "sza.r a házasságom", mert nem úsznak tíz év után a rózsaszín felhőkön, és nem gerjed be a másiknak a hangjától is.


És teljesen mindegy, hogy a félrelépő férfi, vagy nő, általában azért lép félre, mert volt rá lehetősége, ÉS nem akart nemet mondani. Semmilyen más oka nincs!

2016. szept. 8. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
8%
A nők többsége ilyen.
2016. szept. 8. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Nem is kevés, legalább is a tapasztalatom ezt mutatja.
2016. szept. 8. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
17%

#3-as, akit szeretek, az tisztelem és nem alázom meg. Márpedig a háta mögött hetyegés az semmi más, mint színtiszta megalázás és tiszteletlenség. Innentől kezdve a félrelépő egy erkölcsi nulla.


Egyébként persze hogy létezik! Ahogy már leírta más is, a félrelépés nem(csak) azért történik meg, mert rossz a házasság, nincs vagy rossz a szex, hanem igen gyakran (bár nincsenek felméréseim, de megkockáztatom, hogy az esetek több mint felében) egy sima jellemhiba, vagy ahogy írta valaki, nem bír parancsolni az illető a lába közének, és nem érdekli a másik élete. Aki félrelépő típus, az könnyen enged a csábításnak akkor is, ha otthon mindent megkap. Mert jól esik a vadászat, a siker, jót tesz az önbizalmának, kell a kósza orgazmus, stb. Megcsalás után pedig nem marad más, mint a bűntudat (egy jó szexért eldobta a többéves kapcsolatát!), és megy a sunnyogás, a titkolózás...

2016. szept. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!