Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért fáj a szex ennyire?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fáj a szex ennyire?

Figyelt kérdés

Nem vagyok már szűz, az exemmel lefeküdtem, viszont nagyon nehezen ment. Előtte is volt már párom, de senkivel nem jutottam el addig, mert rettenetesen befeszüköl, mikor arra kerülne sor. 23 voltam akkor is, egy éve történt a dolog.

Vele azóta már nem vagyok együtt, viszont alakulóban van egy sráccal, akit rettenetesen kívánok, és nagyon nagyon kedvelem. Nemrég pettingeltünk, majdnem volt szex is, de nem ment nekem. Annyira fájt, hogy nem tudta betenni, fertőzésem, betegségem nincs.

Azt hiszem, a lelkem nem oké. Kisebb koromban sokat hallottam a szüleimet veszekedni a szex miatt. Azt hiszem, valami gát alakult ki bennem. Azt hittem, a szüzességem elvesztése után már könnyebb lesz, de úgy tűnik, mégsem. Mi lenne a megoldás?

Szexuálpszichológushoz annyira nem szeretnék járni. Annak, akinek esetleg van tapasztalata ilyen dologgal kapcsolatban, tudna segíteni?

24L


2020. jún. 25. 20:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

pedig annak lenne értelme ...

a gátak feloldása szakember dolga nem oldódik magától...

2020. jún. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Vaginizmus szerinted állhat a háttérben, kérdező?
2020. jún. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Jól látod, mentális blokkja van. Eleve arra készülsz fejben hogy fáj-fáj-fáj, s ez egy önbeteljesítő jóslat. Mivel tudat alatt ezért összeszorítod a hüvelyizmaidat, s akkor tényleg nem megy be.

A legkézenfekvőbb megoldás tényleg egy szakember lenne - mivel nem csak önmagában ez a probléma, hanem valószínűleg más mentális sérülések is vannak. A szakembertől nem kell félni, nem esz meg, hanem segít feldolgozni azt amit egyedül nem tudsz.

2020. jún. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz ellazulni. Első kör, hogy sokat beszéltek róla a sráccal és sokat pettingeltek; második kör, hogy egy kis bor, vagy ami neked bejön "szer"; a harmadik kör pedig tényleg a pszichomókus.
2020. jún. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos h ez azért alakult ki, mert a szüleidet hallottad sokat veszekedni a szex miatt. Szimplán sztem annyira rágörcsölsz, és elkönyveled, h neked ez amúgy sem fog menni, h ez tényleg így is lesz.


Próbálj kicsit elvonatkoztatni ettől, és ilyenkor kikapcsolni az agyadat. Igyatok meg a sráccal esetleg előtte 1-2 pohárka italt, hátha attól ellazulsz, ha ez nem jön be, akk zptényleg fordulj szakemberhez.

L

2020. jún. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha lelki ok is, akkor azon kell dolgoznom valami stratégiát, hogyan tudsz fejben csak az adott pillanatban létezni fejben és a másikra, egymásra, érzéseket, tehát hogy kapcsolódtok, élvezed a másikat. - na, ezekre koncentrálni és elmélyülni, és kizárni miden mást.


Rá tudsz hangolódni igazán a másikra? Azt írod kívánod: próbáld meg közben tudatosan a jelenben átélni a legapróbb részleteket is a pillanatban, miért és mennyit kívánod ( pl a másik bőrét, ízét, illatát, csokjat, erinteset és hasonlók.. nehéz másra gondolni ha ezekre a jó dolgokra fókuszál az minden sejteddel.)

2020. jún. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A punci tágul. Nem tudtad? A pasi sem izgat, nyal, ujjaz előtte??? Ennyire bénák hogy lehettek....
2020. jún. 29. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!