Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi számít megcsalásnak? /L

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi számít megcsalásnak? /L

Figyelt kérdés

Nemrég történt hogy egy házibuliban nagyon le voltam itatva már, és az egyik ujonnan megismert fiu haverom felre hivott egy szobaba.


Nem tudtam eloszor mit akar, aztan pedig elkezdett felem szexualisan kozeledni.


Visszautasitottam, mert baratom van, de nem allt le es a cicimre nagyon ra volt kattanva mert viszonylag nagy cicim van..


Nyomta hozzam a farkat nadragon keresztul es valamiert nem birtam ellenallni neki mert nagyon felizgultam es nem loktem el magamtol.. zavarban is voltam nem tudtam mit tegyek..


Ezutan mar engedtem neki azt is hogy fogdossa a cicim, es szerintem elment az eszem mert magamtol levettem a polom es azt is engedtem hogy a cicim koze dugja a farkat..


Viszont megmondtam neki h a nadragomhoz nem nyulhat es azt nem veheti le, es nem is tette, tiszteletben tartotta.


Tehat egy ciciszex tortent koztunk, semmi tobb.


Szerintetek ez is megcsalasnak szamit? Mit csinaljak?


Visszagondolva nem tudom elkepzelni hogy lehettem olyan hulye hogy belementem ebbe..


2020. jún. 26. 13:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nálam annak számítana. És úgy gondolom, a részegség nem indok erre.

Te mit szólnál fordított esetben, ha a barátod fogdozná más nők mellét például?

2020. jún. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ismered a mondást ugye?

Csak azt várd el a másiktól amit magad is képes vagy megtenni.

Tehát süsd el visszafelé!

Szerinted megcsalás az aha a párod az én cicim közé élvezne?...

Szerintem tudod a választ.

A részegség pedig egyáltalán nem mentség, sőt!

2020. jún. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, az
2020. jún. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%
Egyrészt ez szexuális erőszak, másrészt megcsalás az amiben a pár tagjai megegyeznek hogy az. Valakinek csak az megcsalás ha érzelmek is vannak a félrelépés mellett valakinek a szemezés is az, ezt egyéne válogatja. Mindenesetre ha nem mondod el neki, az kimeríti a megcsalás fogalmát mindenképp, hiszen nem csak félreléptél, de titkolózol is, ebből látszik, hogy szerinted egyértelműen megcsalás.
2020. jún. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
32%

Ebben semmilyen szexuális erőszak nincs


és az, megcsalás

Na ezért nincsenek a nők elengedve bulizni, mert egy kis alkohol, meg fasz a kézbe, és már nem tudják mit csináljanak, ne hogy kilógjanak a sorból

2020. jún. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
3%
Istönkém! Látom, soha nem fogod megunni ezeknek a sz4r, kitalált történeteknek az írogatását.
2020. jún. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
23%
Mekkora cicid van?
2020. jún. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha tiszteled a barátodat, akkor elmondod neki. Szerintem ez megcsalásnak számít, de a barátodnak lehet más lesz a vèlemènye
2020. nov. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!