Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk nálatok az megcsalásnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nálatok az megcsalásnak számít, ha a baránőtök intim masszázsra (tantra, lingam) megy egy férfihoz?

Figyelt kérdés
Nőkékt gondolkodom, hogy menjek, de azt nem tudom, hogy jó ötlet lenne-e a barátomnak felhozni.
2020. ápr. 17. 14:15
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
85%

Ez olyan hülyeség, hogy az alapján döntünk egy cselekmény mellett, hogy az "minek számít".

Én úgy vagyok vele, hogy tök mindegy, hogy ki szerint minek számít, nem csinálok olyat, amivel fájdalmat okozhatok a szerelmemnek. Akkor sem, ha "nem számít megcsalásnak".

2020. ápr. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Pont annyira, mintha egy férfi menne erotikus masszázsra, akár csak ESZO-ra ahol csak kéz van. Na?
2020. ápr. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
74%
Attól nagyon függ hogy mi az oka rá, kíváncsi vagy mi.. Akkor már lehet hogy felvetném hogy menjünk közösen, de ha csak egyedül menne nem örülnék neki.
2020. ápr. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Közösen semmiképp nem mennék vele, zavarban lennék, ha ő is figyelne közben. Fordított esetben nekem beleférne, nálam a csók és a szex számít megcsalásnak, ez nem.
2020. ápr. 17. 14:37
 5/24 anonim ***** válasza:
44%
Hat annak. Egy vadidegen ember izgat ujjaz simogat kinyal meg vszinu mrg is fog dugni. Azzal az uttal ah ide indulna az osszes cuccaval mehetne. Ferfi vagyok vtam lingamon de a paromnak nem dicsekedtem el vele vszinu elhajtott volna...
2020. ápr. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Értem, tehát közösen nem. Nyilván én csak a saját álláspontom tudom elmondani, az lenne a nagy megcsalás ha utólag tudnám meg. Ha előtte jól kibeszélhetnénk a témát akkor lehet hogy el tudnám fogadni de nagyon törekednék arra hogy én is új technikákat tanuljak meg hogy ne másnál keresse az élvezetet. Azt meg szabad kérdezni akár válaszolj privátban ha úgy jobb hogy mi az ok amiért ennyire ki szeretnéd próbálni?
2020. ápr. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
72%
Nekem az lenne.
2020. ápr. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
82%

Tehát ha mondjuk a barátod meg csókol egy idegen nőt az meg csalás, de ha valaki kiveri neki, és ő szét élvezi a szobát, az nem az... 🤔

Hát nem tudom,de ha gondolod én gitározhatok a peckeden egyet,de akkor te is kivered nekem, mert az sem megcsalás! 😳🤭🤭

F

2020. ápr. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Szex nem lenne, kizárólag kézzel történő kényeztetés. Azért szeretnék elmenni egy profi masszőrhöz, olyanhoz, aki tanulta ezt és több éve csinálja már, mert a barátom nem tud jól masszírozni, egyszerűen nincs hozzá érzéke, tehetsége, én viszont szeretném átélni milyen az, ha valaki így repít a csúcsra. Ezt leszámítva kielégítő a szexuális életünk.
2020. ápr. 17. 15:43
 10/24 anonim ***** válasza:
66%

Hát ezért mondtam.

Nem szakmám, de elég sok nuni ment el így a kezeim közt a fellegekbe... 🤭😀

Nem szakma kell ehhez, hanem gyakorlat, és akarat.

2020. ápr. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!