Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk ti ezt a lehetőséget...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti ezt a lehetőséget kihasználnátok?

Figyelt kérdés
Fel éve nem sikerült senkivel szexelni de van egy lány ismerősötok aki nyomul rátok 1000el,es a lány kicsit sem szép... Ti lefekudnetek vele?

2020. jún. 26. 22:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%
ha nem vonz nem lenne semmi, alapból elég válogatós vagyok
2020. jún. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
81%
le persze,lehet jó a szexben..
2020. jún. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
67%
Ha még meleg szemmel sem szép a lány, akkor nem nyilván.. Én sohase szexeltem nem hogy fél éve, de nyilván nem. "kicsit sem szép" fiúval sem..
2020. jún. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Meleg vagyok, így lányok kizárva.
2020. jún. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Azt én sem értem miért a meleg kategóriában írtad ki... aki nőkre is vágyik az nem meleg hanem biszex, de lendüljünk túl ezen.

Te már eldöntötted, hogy meg akarod... csak tőlünk vársz megerősítést. Mondjuk én nem tenném, de te úgyis meg fogod :D Viszont legyél olyan korrekt a lánnyal, hogy megmondod neki számodra ez csak a szexről szól.

2020. jún. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
94%

Már boccs, de a homoszexualitás témakörben egy lánnyal, aki még ráadásul csúnya is?

Ez elég abszurd.

Ha csak rossz a témakör akkor sem, de ha nem, akkor nem igazán értem a kérdést.

2020. jún. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Alapbol nem fekudnek le nokkel, de egy nem szep fiuval sem fekudnek le csak ugy. Inkabb megvarok egy olyat, akivel megeri agyba menni
2020. jún. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
76%

Legyen szó akármilyen kinézetű, külső jegyekkel rendelkező lányról: nem, nem feküdnék le vele.

Talán a legfőbb indok az, hogy meleg vagyok és nem vonz a lánnyal történő szexuális aktus gondolata sem! És most az h milyen hosszú ideje nem volt intimebb kapcsolatod valakivel, sztem egyáltalán nem releváns ebből a nézőpontból...

2020. jún. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ha nagyon nem jön be, akkor nem. Igaz én biszex vagyok, nem meleg.
2020. jún. 27. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Meleg vagyok, szóval nem is tudnék élni a lehetőséggel.
2020. jún. 27. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!