Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, a barátotok meddig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, a barátotok meddig bírja az ágyban? Elég nektek?

Figyelt kérdés

Mennyi idő az egész összesen, és mennyi a behatolástól kezdve?

Ha a fiúkat kérdezném, minimum fél óra lenne az aktus mindenkinél. De kíváncsi vagyok, mennyi az átlag, illetve mennyit igényltek.

Kort is írjatok légyszi!



2020. jún. 27. 01:13
 1/6 anonim ***** válasza:
81%

Volt már 1 perc, de volt 2 óra is. Mindig változó hogy meddig bírom, átlagban olyan 15-20 perc, de már egymásra hangolódtunk és mindig van orgazmusunk.

20F

2020. jún. 27. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Átlagban olyan 20-30 perc a tényleges behatolástól számítva. Odafigyel, hogy addig ő ne menjen el amíg én nem élveztem el. Viszont ha túl hosszúra húzzuk, akkor utána csak nagyon nehezen tud elmenni, szóval az sem jó már. De ez elég változó, van, hogy 20 perc is elég az első csóktól, de van olyan, hogy másfél órán át csak nyomjuk mint a nyulak.
2020. jún. 27. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%
Átlag 20-30 perc nálunk is, előjátékot beleértve (nem igényel egyikünk sem sok előjátékot, szóval az max 5 perc szokott lenni, csak amíg minden "olajozott" nem lesz). Nekem bőven elég ennyi, de amúgy ha szükségem lenne hosszabb menetekre, simán bírná tovább, több, mint 6 éve vagyunk együtt, átlag kétnaponta szeretkezünk, még nem volt olyanra példa, hogy hamarabb elment volna. Mindig megvárja a "jóváhagyásom" a saját orgazmusára, mert oké, hogy egyszer elmentem, de nem tudhatja biztosan, hányszor fogok még :D Szóval abszolút kivárja, hogy én tényleg maximálisan kielégüljek, és ő csak utána követ. Igazi úriember :D
2020. jún. 27. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
75%
A párom mindig arra megy hogy minél többször elmenjek. Néha nagyon közel van és látja, hogy én többet szeretnék és lassítunk, hogy húzzuk el kicsit. Néha elmegyünk öt perc alatt, de sokszor húzzuk egy két órát is. Olyankor én többször is elmegyek, néha a végén kicsit megkínzom szegényt. Persze sosem bánja!
2020. jún. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 exronin ***** válasza:
48%

Itt mindenki órákig bírja... Tudjátok, hogy mennyi az európai átlag? A behatolástól számolva, nyolc perc.

Amúgy, a fene sem tudja, szerintem egy óra fűrészelésben nem lehet valami nagy szenvedély... Ha nő lennék és valaki egy órán át töcskölne, azt gondolnám, hogy nem tetszem neki...

2020. jún. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5ös, ha megnézed, a kérdés két adatot kért: összességében mennyi, és behatolástól számítva mennyi. Ehhez képest a válaszok nem nagoyn specifikálják a különbséget.

Szóval lehet 8 perc a reszelés úgy, hogy előtte másfél óráig izgatjátok egymást. Teljesen legit adat.


Egyébként (fizetetlen hírdetésXD) ajánlom mindenkinek, aki szereti a 2 órás, előjátékkal és izgatással, spontán pózokkal teli szexet, a Hancúr Párbaj nevű társasjátok. Simán kell 2 óra hozzá, de nem fogtok kzöben unatkozni:D

2020. jún. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!