Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátom még tapasztalatlan,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom még tapasztalatlan, hogy viszonyuljak hozzá?

Figyelt kérdés

Sziasztok!:))

A barátom 23 éves és még szűz. Ami egyáltalán nem zavar, mert szerintem minden parnernél ki kell tapasztalni ki mit szeret:) Én már nem vagyok az, de nem voltam még tapasztalatlan férfival. Hogyan tudnék neki segíteni? Nem szeretném, hogy kínosan/zavarban érezze magát emiatt. Vegyem át én az irányítást az ágyban? Vagy csak hagyjam ahogy alakul? Elnyomni se szeretném (néha elég heves a természetem). Ti milyen pózt javasolnátok így elsőre? Óvszerrel, vagy anélkül (fogamzásgátlót szedek) lenne neki kellemesebb az első?

Elnézést a sok idióta kérdésért, csak nem szeretném rosszul lereagálni a helyzetet. Mondtam neki,hogy egyáltalán nem érdekel,hogy még nem volt senkivel,de néha úgy érzem,hogy ez betesz az önbizalmának is és nem szeretnék ezen még rontani is.://

Köszönöm a válaszokat!

(23N)



2020. jún. 27. 13:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én örülnék ha egy ilyen szituban a nő irányítana alapvetően. Viszont ne dominál felette. Inkább segítsd hogy jól csinálja.
2020. jún. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Segíts neki szóban és tevőlegesen! Ne legyél domináns csak irányító! Magyarázd neki mit miért, és mikor hogyan! Mindenképpen kedvesen kommunikálj vele! F.
2020. jún. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Elsőnek szerintem inkább te legyél felül, úgy kisebb rajta is a stressz, hogy mit csináljon.


Szerintem az első a kritikus, annál izgul a legjobban, utána viszont megjön az önbizalma, és alakul majd magától :)


Az óvszer témát pedig ha neked nem fontos, akkor kérdezd meg tőle, hogy neki hogy lenne kényelmesebb.

2020. jún. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha teljesen tapasztalatlan és neked nem gond, akkor a gumit hagyjátok. Ha izgul, akkor csak rosszabb lesz tőle és lőttek mindennek.

Igazából mond neki közben, hogy mi jó, mit csináljon máshogy és ennyi :) Idővel ráérez majd :) Meg ha éppen nem tud kielégíteni, akkor ne akadj fenn rajta :)

2020. jún. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
26%
Köszönöm, Cica. 🙂
2020. jún. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!