Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátom megujjazott,ès...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom megujjazott,ès kinyalt,elősszőr furavolt,de jött eggy remegő èrzès,jovolt,de azt nem nagyon engedte hogy èn simizzem,megbeszéltük hogy a kövi randin felmegyünk hozzá,kicsit félek,hogy nagyon fog fàjni?

Figyelt kérdés

2020. jún. 28. 05:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mit nem engedett simizni? Mi fog fájni?
2020. jún. 28. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nekem ő lessz az első,ès kicsit félek.
2020. jún. 28. 06:08
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Jaaa.. hat azt senki nem tudja megmondani, fog-e fájni, de jó jel, hogy a pettigtől felizgultál eléggé.
2020. jún. 28. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha figyelmes lessz, akkor nem fog annyira fájni.
2020. jún. 28. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Eggy-ketőre bennt lessz az a füttyi ha eggy kiss petingtől iggy késszen volltál.

Mit nem semmizzhetél?

2020. jún. 28. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Elèggè ujjak ezek a dolgok nekem,nyilvàn utànna nèztem,de más olvasni,akàr egy filmet megnèzni,nem ugyanaz àt is èlni. Simiztem èn is őt,de nem engedte sokàig,nem akarta hogy nekem az első kocsiban legyen.
2020. jún. 28. 07:15
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Csajszi ne élj ebben a tévhitben, hogy az első mindenkinek faj! Kellő ellazulás ráhangolódás előjáték mellett nagyon max csak azt érzed majd, hogy kicsit feszül ott lent, mert nyilván szűk vagy

De én pl se nem vereztem se nem hisztiztem, hogy faj, mert nem paráztam rá és a partner is nagyon figyelmes volt


16/L voltam mikor elveszítettem, most 19/L

2020. jún. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó, még szerencse, hogy az utóbbi 3 évben nem estél át nemváltó műtéten.
2020. jún. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
#8 Bocsi, de mit próbálkozol?😃 Ha valaki nem vérzik és nem faj neki, akkor biztos rittig kan írta trollkodásból?
2020. jún. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha jó a partnered és eléggé élvezed te is nem fáj nagyon.

Saját tapasztalatból nekem nem fájt hanem csak éreztem, hogy feszül....ahoz az érzéshez képest egy csipés fájdalmasabb volt. És vérezni se véreztem.

18/L 1 éve vesztettem el.

2020. jún. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!