Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ha be le szeretnék...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha be le szeretnék élvezni a lány szájába, szóljak neki, vagy hagyjam, hadd csinálja végig a szopást?

Figyelt kérdés

máj. 10. 23:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
64%
Akinek van egy kis rutinja, az érzi, hogy egy pasi mikor fog élvezni.
máj. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
91%
Beszéld meg vele, ő akarja-e egyáltalán.
máj. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
73%
Basszus kommunikálj. Mibe telik? Ennyi életképtelen embert... de a szopás azért kell...
máj. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
92%

Ezt érdemes előre letisztázni.

Exem eleinte mindig szólt, de mondtam, hogy nagyon is érzem, mikor fog elmenni.

máj. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
0%
Érzitek majd, hogy kellene alakulnia a dolognak.
máj. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
76%
Érezni fogja és elrántja a fejét, ha nem tetszik neki.
máj. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
29%
Az egyes válaszoló miért van lepontozva? Minden normális nő, aki már szopott életében pontosan érzi, hogy mikor mi van, mi fog következni.
máj. 11. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Lilluci27 ***** válasza:
81%
Szerintem szex előtt beszéljetek meg
máj. 11. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Férfiként azt mondom, illik szólni, főleg első alkalmakkor, mikor még nem vagytok összeszokva. Éslehet kínos, vagy nem, de meg kell előre kérdezni, hova mehet a spricc, ne utána legyen sértődés meg probléma. Amúgy sokkal jobb, ha szólsz, hogy elfogsz menni, mert akkor tudja a csaj, hogy nem szabad megálljon, vagy pl nekem tudja a barátnőm, hogy előtte gyorsabban kell csinálja, stb.
máj. 11. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
8%

Nehogymár én adjam a lánynak a "forgatókönyvet". Legyen annyira "felfedezni a másikat" szándék benne, hogy rájön magától hogyan jooo, illetve úgy csinálja, ahogy belőle jön.

Különben is, tudásból nem lehet jól szopni, de nyalni sem. Ahhoz ráérezni akarás kell.

És hogy hova, mikor élvezek el, tökmindegy. Az csak 15sec az egészből neeem ?

máj. 11. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!