Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vágytál már arra, hogy lefeküd...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vágytál már arra, hogy lefeküdj a pszichológusoddal? Esetleg megtettétek?

Figyelt kérdés

Elvileg nem fér össze a terápiával, ugye, illetve kihasználásnak számíthat, ha megteszi.


Ha volt ilyen gondolatod, jelezted már neki?


2020. jún. 28. 05:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A 3ból az egyikkel nagyon!Mindhárom csaj volt.
2020. jún. 28. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%

1. A jó pszichológussal kialakul egy erős kötelék, hiszen mély, személyes, intim témákról beszél vele az ember, elkerülhetetlen folyamat ez.

2. A jó pszichológus a kötelék ellenére professzionális viselkedésű marad, nem fogad el random ajándékot és nem bonyolódik személyes kapcsolatba a pácienssel. Ha lehet, nem is találkozik vele az üléseken kívül. (najó, ajándékozás azért néha van, néha karácsonyra, de a terápia lezárására is elfogadhatnak egy 2-3.000 forint értékű köszönőajándékot)


Ha egy pszichológus elkezd nyomulni a páciensre, vagy fogadja a páciens közeledését, akkor az nem egy jó pszichológus és bszhatod az egész kezelést, mert pont a szakmai megközelítés veszik el belőle.

Mivel egy ülés átlagára 8-10.000 forint és az egész terápia kukázható, ha a kapcsolat túl személyessé válik.. lényegében ha 10 alkalom után összefekszel a pszichológussal, az egy igencsak drága prostizásnak minősül, de semmi többnek:D

2020. jún. 28. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
42%

Anno a középiskolámban elég jó bőr volt az iskolapszihológus, őt meghúztam volna.

De hogy ez miért lényeges infó neked, azt nem tudom.

2020. jún. 28. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2020. jún. 28. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
22%
Én vágytam rá, beszéltem vele szexuális témákról, és eközben annyira felállt nekem, hogy ha nem engedelmeskedek magamnak akkor belé tettem volna simán. A pszichológusommal való szex a legjobb vágyam lett volna. Amiről beszélek vele kipróbálom rajta. Persze azért nem volt erre bátorságom megdugni, de azért csinosan nézett ki és olyan ruhában volt, amiben kilátszott a melle, kidomborodott a feneke, én meg nagyon megbámultam. Mire vége lett a terápiának megkeményedett a szerszámom, tiszta előváladékos lett az alsóm is.
2020. jún. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Az egyébként fel sem merül, hogy ő mondjuk nem szeretné?

Mármint pl 5ös is úgy írja, hogy "ha nem engedelmeskedek magamnak akkor bele tettem volna simán". Ez úgy hangzik, mintha attól függetlenül is beletetted volna, hogy ő akarja-e vagy sem.

2020. jún. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
91%
Én nem, de volt egy srác az addiktológián, aki húzogatta titokban a huszonéves rezidens pszichiáter nénit.
2020. szept. 18. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!