Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem fogják fel egyes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem fogják fel egyes csávók hogy nem számít a méret? Miért hisztiznek a kicsi van nekik? 25/F

Figyelt kérdés
Ha nekem kicsi lenne biztos nem hisztiznék, meg biztos nem érdekelne.

máj. 16. 14:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
30%

számít a méret, de ha csak az a két véglet van hogy egyáltalán nem számít, meg hogy csak nagy farkad legyen és az se baj ha csoróronda vagy ha nagyfaszodvan akkor biztos önbizalmad is van és akinek nem volt 2000 csaja annak tuti nincs nagy mert akinek nagy van az megkúr mindenkit és mindenkinek a barátnőjét is mert a csajok is eldicsekednek a mérettel... na szóval ha ezen két véglet közül kell választanom, és a gyakorikérdéseken vagyunk, tehát eközül kell, akkor én is azt választom inkább hogy nem számít.


Hogy valamennyire a kérdésre is válaszoljak: a kialakult helyzethez nagyban hozzájárultak az internetes trollok.

máj. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
42%
Már hogyne számítana a méret? Ki mondott neked ilyet?
máj. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
1-es azért nem hiszem hogy egy párkapcsolatban sokat számít hogy hány centi van a csávó gatyájában.
máj. 16. 14:49
 4/18 anonim ***** válasza:
81%
De akik ezen hisztiznek azok nem párkapcsolatot akarnak hanem hogy minnél több csaj rájuk legyen kattanva a látványosan dudorodó melegitőjük láttán
máj. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Lol
máj. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
37%
Azert szamit, mert nem mindegy hogy 10 cm vagy 18 cm
máj. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
37%
Mert ez nem igaz.
máj. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
Nem is tudtam, hogy korpás vagy.
máj. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
Mert nem vagyok!
máj. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
68%

"Ha nekem kicsi lenne biztos nem hisztiznék, meg biztos nem érdekelne."

Aha, hiszed te. Ugyanúgy szomorkodnál, ahogy a többi kis farkú. Nem olyan jó ám kis pénisszel élni.

máj. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!