Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Annyira unom már, hogy bárhová...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira unom már, hogy bárhová megyek, az utcán utánam fütyörésznek, beszólogatnak, ajánlatokat tesznek. Mit lehetne ellene tenni? 20/l

Figyelt kérdés
2020. jún. 28. 07:33
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
71%
Ne öltözz ribisen.
2020. jún. 28. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
65%
Mindjárt megsajnálunk. Megtudtuk, hogy te ilyen dögös nő vagy. Máris jobban fogok tudni aludni.
2020. jún. 28. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
66%
Használd ki az ajánlatojat,aki többet fizet,azzal menj el.
2020. jún. 28. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
Aludni akarsz fél nyolckor? Nem öltözöm ribisebben, mint akárki más. Nyilván nem veszek fel bundát nyáron.
2020. jún. 28. 07:41
 5/37 anonim ***** válasza:
68%
Ne aggódj kiscsillag, egyszer minden rossz elmúlik.
2020. jún. 28. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
65%

Megkérdezhetem kik fütyörésznek utánad?

Csak mert eddig én csak cigányokat láttam csajok után fütyörészni.

2020. jún. 28. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:
Építőmunkások, tinédzserek, stb.
2020. jún. 28. 08:05
 8/37 anonim ***** válasza:
77%
Oké, férfi vagyok, én is megnézem a csinos lányokat, de van kultúrám, sose füttyögtem, szóltam be senkinek. Viszont az zavar, hogy sok lány azt is kikéri magának a testbeszédével, hogy egyáltalán megnézik. Szóval ez összetett probléma, de átérzem a gondod. De érdekelnének a részletek, hogy jobban lássak. Megkérdezhetem, hogy öltöztél fel legutóbb, mikor parasztok voltak veled?
2020. jún. 28. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
93%
A tiniket ne vedd komolyan, nekik csak a szájuk nagy, azok az építőmunkások pedig lehet hogy inkább csak segédmunkások voltak, mert egy igazi szakemberbe több kultúra szorult mint ahogyan gondolnád.
2020. jún. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
32%
Felvetsz egy kérdést, én komolyan veszem, minden oldalról próbálom megközelíteni, a mélyére ásni, hogy valóban hasznos válasz kerekedjen ki, ne egymondatos előítéletes trollkodás. Erre nem vagy benne partner, nem válaszolsz.
2020. jún. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!