Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit gondoltok, Budapesten...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, Budapesten mennyire élhet diszkrimináció és beszólogatás nélkül egy fiatal meleg pár, ha úgy szeretnének élni és annyira felvállalni, mint a hetero párok?

Figyelt kérdés
2017. nov. 23. 21:15
1 2
 1/17 Ramone ***** válasza:
15%
Semennyire... Valakinek úgyis csípi majd a szemét... Jobb ha ezt négy fal közt tartjátok
2017. nov. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Hát igen, sajnos én is így érzem, de én egy kicsit ragaszkodom Budapesthez, sok barátunk van itt.
2017. nov. 23. 21:21
 3/17 Ramone ***** válasza:
10%
Az élet szomorú...
2017. nov. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Vagy csak a magyar társadalom nem elég elfogadó.
2017. nov. 23. 21:23
 5/17 anonim ***** válasza:
93%
Engem eddig semmi beszologatas meg semmi nem ert Budapesten, pedig nyilt helyeken csok is elcsattan ha ugy van es eddig minden okes
2017. nov. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
11%
Kb a sarki közértig nem juttok el kézenfogva...
2017. nov. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
92%
Mi is ezért járunk ilyen szórakohóhelyre, meg minden olyan helyre ahol elfogadnak minket
2017. nov. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
42%

Milyen diszkrimináció? Nem engednek fel a négyes hatosra mert nem csajt sétáltatsz hanem faszit?

Egyébként simán élhetnek. Amíg nem csaptok át a prájdos mutogatásba.

2017. nov. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
93%

Az Október 6-a utcában béreltünk lakást a párommal a kutyát sem érdekelte hogy melegek vagyunk Budapest az utóbbi 5-6 évben nagyon liberális és élhető hely lett sajnos nagyon pénzközpontú és nagyon drága.

Én azóta Londonban élek egy másik férfivel, de semmilyen diszkrimináció nem ért minket pedig a tulaj tudta hogy melegek vették ki a lakását, a lakókkal alig érintkeztünk de volt pár koros ember és ők sem mondtak semmit bár annyira öreg volt némelyik hogy sz nem is értette.

A belváros különösen cool hely, pont mint bármelyik nagyváros sőt sz Bp még sokkal jobb is mint sok más német vagy belga vagy finn kis város vagy főváros. Csak nagyon vagy ugyanolyan drága a fizetés meg sehol nincs az árakhoz képest ennyi.

2017. nov. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
67%
Soha az életben nem fogsz olyan helyet találni ahol mindenki elfogadja a melegeket, át kell gondolnod, erőt kell venned magadon, össze kell szedni a bátorságodat, és akkor simán lehet. Én pl teljesen felvállalom a kapcsolamot a párommal, de azért annyira nem lehet elengedni magad mint ahogy a hetero párok teszik, fel kell lenni készülve arra hogy esetleg meg kell védenetek magatokat akár fizikai értelemben is. Sok sikert:)
2017. nov. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!