Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ted Bundy jóképű, szexuálisan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ted Bundy jóképű, szexuálisan vonzó személy volt, avagy sem?

Figyelt kérdés

Csak mert nagyon sokszor hivatkoznak rá úgy, hogy az volt...


[link]


2020. jún. 28. 15:08
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Zac Efronként igen, amúgy nekem nem tetszik de azt mondják mindenhol, hogy elég megnyerő pasas volt. Azért valamilyen szinten biztos, hiszen rengeteg nő elment vele kérdezés nélkül... A butaságukat most ne firtassuk szerintem. :D
2020. jún. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Nem,még a szeme se áll jól
2020. jún. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát, igen. Neki nem kellett erőszakkal elrabolni a lányokat, mentek ők maguktól...
2020. jún. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Nekem nem jön be, viszont sokan imádták. Lehet, hogy a kisugárzása/gesztusai jók voltak a nők felé (már amikor nem megölte őket)
2020. jún. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
jóképű volt, de a pszichopata szemei elrontják az összképet.
2020. jún. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Tudtatok, hogy Ted Bundy elso kutyajat, egy skotjuhaszt, Lassienek hivtak?
2020. jún. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem csúnya, de mai szemmel nézve nem kifejezetten jóképű/jó stílusú férfi. De ugyebár ezeket a 70-es években mondták róla, akkor meg tudjuk, hogy teljesen más szépség ideál volt. Meg amilyen hajjal, ruhában, szódás szifon szemüveggel szaladgáltak egyesek, igen, Ted Bundy egész jól nézett ki.
2020. jún. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, szóval szerintem igen.
2022. febr. 11. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!