Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen érzés fitness vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés fitness vagy testépítő nővel a szex?

Figyelt kérdés

Nagyon kíváncsi vagyok milyen lehet, egyszerűen baromira izgatnak az izmos combjaik és, ahogy testük comjuk után összeszűkűl a puncijuknál.

Milyen érzés velük? Mennyire szűken?



2020. jún. 28. 17:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
56%
En sportolok, feszes vagyok es baromi sokaig birom L
2020. jún. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
31%
A súlyok emelgetése gyengíti a hüvely izmait. Csak szólok. Ahogyan amúgy a futás is. Ezt intim torna tanfolyamon magyarázták el, hogy miért van ez. Ha nem edzel rá külön, hogy belül is feszes légy, akkor a genetikádtól függ, de a korral az is gyengül és a súlyemelgetés tovább gyengíti.
2020. jún. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
56%
Akkor az en huvelyem nem olvasta ezt el ;)
2020. jún. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Írtam, hogy genetikától is függ. De vannak dolgok amik gyengíthetik (szülés, erőkifejtő sportok, gyakori szorulás, sőt, rosszul kivitelezett futás.) Szóval azért mert valakinek feszes, sportos a teste, belülről még nem biztos, hogy az.
2020. jún. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
41%
Nem tudom, de egyszer becserkészek egyet 😉 Amúgy is popó párti vagyok és formás fitnesspopsi.....🤤
2020. jún. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A parom szerinr at ;)
2020. jún. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
puncival szoritani azt is tanulni kell,nem mindenkinek sikerül..
2020. jún. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon tetszenek a kidolgozott testű nők! Nagyon fel bír izgatni izmaik látványa! Fitness növel volt már alkalmam, nagyon jó volt, de testépítő növel sajnos még nem tudtam olyan kapcsolatba kerülni.

F

2020. jún. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Gondolom, hogy pont olyan érzés mint egy nem testépítővel. Pont ugyanolyan puncijuk van nekik is, mint a többi lánynak.
2020. jún. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Abban igazad lehet, de a vizuális élmény is nálam még sokat hozzá ad.
2020. jún. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!