Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy ne legyek szégyenlős a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ne legyek szégyenlős a nudista strandon?

Figyelt kérdés
Megismertem egy lányt aki nudista strandokra szeret járni.Nagyon tetszik ezért azt mondtam neki,hogy én is ilyen helyekre járok de ez nem igaz,mert még nem is voltam. Megbeszéltem vele,hogy jövő héten elmegyek vele nudizni.De nagyon izgulok,hogy lemerek-e vetkőzni előtte meztelenre.Hogy szedjem össze a bátorságom,hogy merjek előtte meztelen mutatkozni és ne vegye észre,hogy ennyire izgulok? 22/F
2020. jún. 28. 23:09
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
attól nem félsz hogy feláll rá?
2020. jún. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
4%
Jól nézel ki?
2020. jún. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%

Amikor dugni akarnál majd vele akkor nem kellene levetkőznöd előtte? Na hát pont így kezeld a helyzetet, ne legyél már szégyellős ha meg akarod amúgy is dugni.

Viszont a csíkokból a fehéren világító hátsódból egyből le fogja venni, hogy sosem voltál még nudin. Szóval ezt bebuktad, próbáld korrigálni a lódításodat.

Menj el előtte szoliba, hogy topmítsd a kontrasztot. Ja és tanácsként: jó alaposan magas fényvédő faktorúval a hátsód meg "elöl", nekem az első nudizáskor úgy leégett hogy alig bírtam ráülni :D

2020. jún. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%

Rövid reakció: Faszé' kell hazudni, edd meg amit főztél.


normálisabb válasz:

Ott tök természetes, hogy mindenki meztelen. Esetleg csak hogy szokd a puszta meztelen létet, mászkálj otthon is meztelenül. Persze, nem látnak, szóval nem ugyanaz, de talán kap egy kis természetességet a mozgásod, nem nyúlkálsz mindig a pcsödhöz meg ilyenek.

De ismétlem: mi a fenének kellett hazudni?:D

2020. jún. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%
Gyakorlással le tudod küzdeni a gátlásaid, előtte menj el párszor nudizni és nem lesz gond. Ha ez nem megy, akár el is mondhatod neki az igazat, ha szimpatikusnak talál, értékelni fogja az őszinteséget.
2020. jún. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Előtte csapj be egy felest!
2020. jún. 29. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
69%

tudod nekem akkor múlt el a szégyenlősségem (mert régen nagyon volt), amikor már elég tapasztalatot szedtem össze szex és kapcsolat terén.

Nincs baj a méretemmel, ha áll, sőt, még méretesnek is lehet mondani, viszont én olyan vagyok, akinek elég kicsi ha nem áll, tényleg kicsi.

Ez a tudat az elején még nem volt elég, de amikor már tudtam hogyan működik a szex és tudtam hogy jó vagyok benne, hogy nem probléma nekem kielégíteni egy nőt és ha kell, tudom használni a farkam, igazán erős magabiztosságot tudott adni ez. És onnantól kezdve nem szégyelltem, mert a fejemben mindig az volt, hogy ha nevetnél rajtam, akkor elkaplak, beviszlek a bokorba és megmutatom neked min nevessél.


A poén az, hogy a magabiztos megjelenésemmel és a kitárulkozásommal, egyszer sem éreztem azt, hogy valaki cikin nézne rám. De ez érthető, ha látok valakit, aki összegörnyed és takargat, automatikusan azt gondolod, hogy nem jó ott neki valami, szégyellni való. De ha valaki kitárulkozik magabiztosan, nem is feltételezed, hogy ő a szexben nem ilyen.

2020. jún. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!