Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak majd a nudi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak majd a nudi strandon ilyen szituban?

Figyelt kérdés
Nővéremmel kitaláltuk, h nyáron majd elmegyünk nudi strandra, mert kíváncsiak vagyunk rá h milyen. De mivan ha ott fel fog állni? Idegenek előtt szégyenlős vagyok, de ha meglátnak úgy, az nekem nem baj, mert úgysem ismernek. Nővérem előtt nem vagyok szégyenlős, de előtte meg ciki ha feláll.

2013. febr. 1. 10:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
74%
intézd el magad előtte legalább 3x :)
2013. febr. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
78%
Úgy be leszel tojva, hogy ha akarnád sem tudnád felállítani :-D
2013. febr. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
92%
Majd hasra fekszel te kis huncut.
2013. febr. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
70%
szünet van a suliban?
2013. febr. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
90%

Nem lesz gáz ha feláll.Az természetes dolog nudista strandokon.Csak ne verd :)

Amúgy merre vannak nudista strandok nálunk?

2013. febr. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
91%
Ne félj, nem fog felállni. Meglátod, hogy milyen természetes dolog a meztelenség ott (nagypapa, kislány, mindenki pucér. Az csak az agyamentek fantáziájában van, hogy az fujj, erkölcstelen, oda mindenki szexelni jár.)
2013. febr. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
89%
Ilyenkor az szokott lenni a szabály, hogy be kell menni a vízbe. Aztán amikor leállsz, akkor kijöhetsz.
2013. febr. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
91%
Én már jártam így többször is.Ha a víz van közelebb gyorsan bemegyek,ha a napozóhelyem akkor irány oda és hasra fekvés.
2013. febr. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
86%

Nem valószinű, hogy felfog állni.

Teljesen más szituáció otthon meztelenkedni vagy a nudin.

2013. febr. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
69%
Nem nagyon áll ott fel annak aki hozzá szokik, nem a szexről szól. Nekem max akkor kezdi abbahagyni a lógást, ha pisilnem kell, olyankor elmegyek és teszek egy kétbetűs kitérőt. Utána megint teljesen normál állapotú minden.
2013. febr. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!